Юлія Паршута показала Most Wanted

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 23.08.2015 в 6:01.
Юлія Паршута показала Most Wanted
Юлія Паршута

Юля Паршута представила новий відеокліп на пісню «Most Wanted», саундтрек до фільму «Бармен».

«Бармен» — це смішна, літня комедія з прекрасними акторами в головних ролях: Віталій Гогунський, Юля Паршута та Іван Охлобистін.

Кожна молода людина мріє одного разу раптом стати супер-героєм, інтелектуалом і королем танцполу, щоб підкорити вподобану дівчину, особливо таку як героїню фільму, яку грає Юля Паршута. І як це йому вдається можна побачити не тільки у фільмі але і в кліпі, режисером якого стала Олеся Кустова, оператор Єлисей Гладніков.

Зйомки кліпу пройшли в Москві, як і сам фільм, але в кліпі образ Юлі кардинально змінився. Це вже не просто красива й успішна молода дівчина — це грайлива барменша, яка зачаровує своєю енергією і харизмою від якої просто не відірвати очей.

Юля Паршута: «Нам хотілося щоб це було весело, легко і завзято. Ми з Віталієм Гогунським прокотилися на мопеді по найкрасивіших місцях Москви. Адже вона така прекрасна влітку! Сподіваюся, що всім, хто почує пісню і побачить кліп, захочеться танцювати разом з нами!»

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022