13 причин щодня займатися сексом, особливо якщо ви перебуваєте в шлюбі

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 28.08.2015 в 6:08.
13 причин щодня займатися сексом, особливо якщо ви перебуваєте в шлюбі

Оглядач Келсі Борресен, опитала пари які перебувають у шлюбі і займаються сексом щодня про те, як це поліпшило їх життя і стосунки.

Коли життя не залишає нам жодної вільної хвилинки, як правило, перше, від чого ми відмовляємося — регулярний секс. Ми пояснюємо це тим, що ми дуже втомилися, нас занадто все дістало, що нам просто не до цього… Простіше кажучи, ми не в настрої.

Загалом, як ви розумієте, можна винайти парочку мільйонів, і ще одну відмовку, щоб не займатися сексом ні сьогодні, ні завтра, ні післязавтра. Ні через місяць, якщо вже на те пішло. Якщо, звичайно, не згадувати про те, що є щасливі пари, які займаються ним п’ять, шість, сім, а то й більше разів на тиждень. Не так давно ми запитали у наших одружених читачів, які займаються сексом щодня (за вирахуванням хіба що тих випадків, коли вони хворі, у відрядженнях, або не можуть цього робити з якоїсь іншої поважної причини), як це поліпшило їх життя і відносини.

Нижче ви знайдете 13 відмінних причин займатися сексом зі своєю другою половинкою мінімум раз на день (а то і частіше).

1. Він дає вам час побути по-справжньому разом

«Ми з чоловіком займаємося сексом щоночі тому, що це єдиний час, коли ми можемо забути про все, окрім нас двох. У нас недавно народився син, і коли ми, нарешті, укладаємо його спати, ми можемо провести залишок ночі, показуючи, наскільки сильно ми любимо один одного — не словами, а ділом. Секс дозволяє нам бути пристрасними і проявляти нашу прихильність один до одного. Ну а ще — нам просто подобається робити один одному приємно». — Крісті М., одружена 3 роки.

2. Секс веде до збільшення інтимних фізичних контактів за межами спальні

«Ми намагаємося не втрачати фізичного контакту один з одним навіть коли ми не займаємося любов’ю. Ми часто тримаємося за руки, коли я зайнята готуванням, він, проходячи повз, не забуває легенько шльопнути мене по попі, ну а мені подобається цілувати його в шию, коли він працює з дослідницькими матеріалами за своїм робочим столом». — Джессі Н., у шлюбі менше року.

3. Хороший секс цілком може замінити спортивні вправи

«Коли у вас четверо дітей, і ні хвилинки вільного часу, секс — краща доступна вам фізична вправа». — Террі М., одружена менше року.

4. Він допомагає вам забути про все хоча б ненадовго

«Для мене, а тепер і для мого чоловіка секс завжди був способом повністю відключитися від реальності. Ми з чоловіком захоплюємося рольовими іграми, і ви навіть не уявляєте, яке це чудове почуття — хоча б ненадовго перестати бути собою, повністю відключитися від нашого сірого існування, і пам’ятати лише про нас і про наше насолоду». — Сара Ц., одружена рік.

5. Він сприяє збільшенню довірі один до одного

«Для того, щоб дослідити нові пози і можливості в сексі, ви повинні повністю довіряти вашому партнерові, повинні вірити, що він ні за що не зробить помилку, а подібна довіра досягається лише кількома роками особистих і спільних досліджень тіл один одного під час сексу». — Крістена М., одружена 10 років.

6. Це спосіб спілкуватися, не кажучи ні слова

«Секс — одна з найважливіших частин здорового шлюбу. Він з’єднує одружені пари разом так, як більше не може ніщо інше. Сплітаючись в ліжку разом, пара відчуває, що відтепер вона — єдине ціле, і тому секс — це відмінний спосіб почати розуміти один одного без слів ». — Тереза Ф., одружена 37 років.

7. Він допомагає вам менше сваритися

«Ми завжди знаємо, якщо з кимось із нас щось не так. Так що ми не б’ємося, не сваримося і не лаємося. Ми просто знаходимо час на те, щоб все обговорити, і прийти до єдиного часу. І це допомагає нам краще ставитися один до одного як в ліжку, так і за її межами. — Ліббі С., одружена 2 роки.

8. Він сприяє розвитку креативного мислення

«Коли ви часто займаєтеся сексом, розділяючи один з одним свої мрії і бажання, ви мимоволі стаєте більш винахідливими. Немає тієї пози або ситуації, в якій хтось із нас відмовив би своєму партнерові. І тому нам куди простіше ділитися один з одним еротичними фантазіями, або показувати на вулиці симпатичного хлопця чи дівчину, і розповідати, що б нам хотілося зробити з ними в ліжку». — Арлен Б., заручена 3 роки.

9. Хороший секс організувати куди простіше романтичного побачення

«Я вважаю, що це найпростіший спосіб зайнятися чимось по-справжньому романтичним, раз вже у нас немає часу влаштовувати романтичні побачення або подорожі. Та й чоловікові все це дуже навіть подобається». — Емілі Д., одружена 12 років.

10. Я скажу вам лише одне слово: оргазм

«Хочете знати, чим мені подобається секс? Тим, що під час нього почуваюся просто приголомшливо. А ще мені подобається бачити в цей момент вираз обличчя чоловіка. Бачити на його обличчі настільки повне задоволення — моє найвища насолода». — Стейсі М., одружена 11 років.

11. Він підвищує вашу самооцінку

«Особисто мене секс завжди робив щасливою, до того ж це дуже утішно — знати, що навіть після того, як я народила двох дітей, мій чоловік все одно вважає мене привабливою». — Керрі Х., одружена 6 років.

12. Він гарантовано покращує ваш настрій

«Майже кожного разу після нашого ранкового сексу мій чоловік співає в душі. Тому-то я і знаю, наскільки секс покращує його настрій. І цей заряд гарного настрою, отриманий ним вранці, він проносить через весь день. А мені подобається знати, що, коли він посміхається на роботі — це все через мене». — Джессі Н., у шлюбі менше року.

13. Якщо ви часто займаєтеся сексом, у вас менше шансів його позбутися

«Якщо ви зробите секс по-справжньому важливою частиною вашого життя, він ніколи не відійде для вас на другий план, і не стане дивним або незграбним. А це значить, вам не доведеться гадати, як його відновити, аби знову достукатися до коханої людини. Головне — не зупинятися» — Лара Д., одружена 24 роки.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015