5 способів покращити секс

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 29.08.2015 в 18:56.
5 способів покращити секс

Рутина й одноманітність здатні зіпсувати все, що завгодно, у тому числі і секс.

У пошуках нових відчуттів деякі захоплюються небезпечними експериментами, частою зміною партнерів або східними практиками. Але є і більш прості способи підсилити задоволення. Пропонуємо вам 5 таких прийомів.

Проблема пошуку нових рішень в сексі актуальна, як правило, для тривалих відносин. І це цілком закономірно, вважають психологи. «Коли ми закохуємося, у нас починають вироблятися речовини фенілетиламін, так звані молекули любові. Вони дарують нам відчуття новизни й особливої яскравості сприйняття. Але приблизно через півтора-два роки в організмі виникає імунітет: тому ми перестаємо так само яскраво реагувати на колись обожнюваний об’єкт. На цьому тлі сексуальне бажання поступово слабшає», — говорить сімейний психолог Вікторія Голобородова.

Що робити? Спробувати секс у незвичних місцях або купити новий комплект білизни — зазвичай відповідає на це питання жіночий глянець. Ми не стали слідувати його традиціям, а, порадившись з психологами і сексологами, пропонуємо інший рецепт — сконцентруватися на своїх відчуттях і поглянути на них по-новому. У цьому допоможуть деякі хитрощі, пов’язані з особливостями нашого сприйняття і роботою органів чуття:

1. Увімкніть фонову музику

Не будемо говорити про очевидні бонуси хороших мелодій, а відразу перейдемо до справи: результати багатьох експериментів дають підставу вважати, що, займаючись сексом в тиші, ми нерідко позбавляємо себе частини задоволення. Вся справа в тому, що наше внутрішнє вухо ніколи не відключається і здатне вловлювати звуки, що б ми не були зайняті. Сигнали з нього надходять у вестибулярний апарат, а точніше — в невеликий круглий мішечок в ньому, саккулюс. Він, за даними досліджень, уловлює вібрації (наприклад, баси і гучні звуки) і передає їх в центр задоволення, посилюючи наші емоції.

Що саме слухати, щоб поліпшити відчуття, залежить не тільки від смакових уподобань (хоча, що не будемо сперечатися, і вони важливі). Згідно масштабним опитуваннями Кельнського університету, посилити збудження на 80% жінок здатний низький, бархатистий і трохи приглушений голос виконавця. Ідеальний варіант — французький шансон, латино, треки Тома Вейтса, Оскара Бентона, Джонні Кеша та ін.

2. Наповніть кімнату правильними ароматами

Про магічному впливі запахів на наше сприйняття (і про те, як використовують їх у своїй роботі маркетологи) відомо давно. І нові дослідження це тільки підтверджують. Так, співробітники американського Інституту Кінсі встановили, що деякі аромати (всього їх п’ять) здатні сильніше інших збуджувати жінок. Це пов’язано з високою концентрацією в них речовин, які наш мозок плутає з сигналами гормонів, що виділяються під час сексу. До них відносяться запахи полуниці, огірків, свіжозрізаної трави, випічки і м’яти. Чи потрібно з цієї причини обставляти спальню тарілками з салатом, вирішувати, звичайно, вам. Однак поекспериментувати з аромалампою та ефірними маслами, на наш погляд, все ж варто.

3. Відмовтеся від щільної трапези перед близькістю

Ситна вечеря здатна зіпсувати будь-який секс. Повний шлунок вимагає до себе посиленої уваги (особливо з боку кровеносно-судинної системи), це означає, що сконцентруватися на сексуальних відчуттях вам буде складно. Та й особливої користі організму не принесе: активні рухи відразу після їжі можуть призвести до метеоризму і почуттю тяжкості. А в таких умовах, погодьтеся, вже не до задоволення! Зрештою, ситість погіршує наші смакові і нюхові здібності, досить важливі для збудження. Почасти тому елітні японські гейші витримували пост протягом декількох днів перед зустріччю з гостем, щоб точніше вгадувати бажання клієнта.

А ось легкий перекус з винограду, вишні, абрикосів, яблук, мандаринів або темного шоколаду буде вельми корисний. Справа в тому, що ці продукти містять теобромін і триптофан, які сприяють синтезу статевих гормонів.

4. Створіть у кімнаті повну темряву

Ні, не для того, щоб перестати хвилюватися про те, наскільки помітний целюліт на стегнах, вірніше, не тільки для цього. Відомий факт: під час того як один з органів почуттів відчуває дефіцит інформації, іншим доводиться працювати в посиленому режимі. Це означає, що будь-який дотик партнера буде викликати у вас ще більше відчуттів.

5. Використовуйте червону постільну білизну

Як не сумно, але порад про купівлю білизни нам уникнути так і не вдалося. Чому вам потрібні саме червоні наволочки, ще 50 років тому пояснили дослідники Інституту Кінсі: червоний колір провокує сексуальне бажання. Сучасні етологи з ними згодні — для наших далеких предків, що займалися збиранням, червоний колір означав потенційну їжу (фрукти) і був досить важливим сигналом, який швидше за інших привертав нашу увагу. Досить вагомі причини завести в спальні хоча б один комплект червоного постільної білизни, не вважаєте?

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015