Як знайти чоловіка: що мені порадила бабуся

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 30.08.2015 в 20:26.
Як знайти чоловіка: що мені порадила бабуся

Моя бабуся Кітті познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком на вечірці університетського клубу. Тільки на те, щоб умовити її прийти на побачення, у нього пішов рік. Вони прожили разом 59 років до його смерті, і мені залишається сподіватися, що я знайду таку ж любов.

Відносини по мережі, додатки для побачень, пісня на стіну замість букета квітів — розвиток технологій радикально змінило те, як виглядають стосунки. Ми з друзями намагаємося в міру сил один одного підтримувати, але в 22-23 роки всі ми новачки в справі складних почуттів, і у кожного з нас свій погляд на відносини з тими, хто нам подобається. Спілкування із бабусею навчило мене, що люди старших поколінь часто готові поділитися своєю мудрістю і порадою — якщо тільки ми готові слухати. Ось чому я вирішила звернутися за порадою до кого-небудь більш навченого досвідом — своєї 85-річній бабусі Кітті.

Нещодавно я розмовляла з нею про те, як вони ходили на побачення в часи її молодості. Вона вчилася в Університеті Огайо, і у неї маса прекрасних історій. Тоді щойно закінчилася Друга світова, і величезна кількість молодих людей поверталася на батьківщину, так що вона ходила на чотири-п’ять побачень на тиждень.

1. «Шукай людину чуйну»

На першому побаченні ми схильні звертати увагу на те, як людина виглядає і ким працює. Це, звичайно, важливо, але не менш важливо звертати увагу і на те, наприклад, як вона розмовляє з офіціантом в ресторані. Шукайте в людині чуйність.

2. «Якщо ти займаєшся тим, що тобі подобається, більше шансів зустріти людину зі схожими інтересами»

Знайомитися з людьми взагалі важко. Моя бабуся зустріла свого майбутнього чоловіка під час університетської вечірки. Коли я її запитала, як би мені з ким-небудь познайомитися, вона сказала, щоб я спочатку перейнялася власною долею. Не варто носитися всюди в пошуках пари, а знайдіть собі роботу і / або хобі, яке цікаве вам, і через це заводьте нові знайомства. Бабуся не радить знайомитися в барах: «Мені здається, це якесь божевілля, думати, що треба піти в шинок, щоб знайти собі кого-небудь. Та й взагалі, велика ймовірність, що ви там зустрінете абсолютно не того, кого шукаєте».

3. «На побачення має запрошувати хлопчик, але дівчинка може поволі його до цього підштовхнути, фліртуючи»

Так що ось, хлопці, не хвилюйтеся і просто покличте її на побачення. А ви, панночки, допоможіть кавалеру, покажіть йому, що він вам не байдужий; не треба сидіти і чекати, поки він сам все зрозуміє. Бабуся каже, що якщо хлопчик їй подобався, вона давала йому це зрозуміти, намагаючись частіше з ним перетинатися і побільше говорити. І так, варто побільше посміхатися.

4. «Мені здається, «зустрічаєтеся» ви чи ні, «офіційно» це, всі ці ярлики і інша нісенітниця не стоять занепокоєння. Ваші відносини стосуються тільки вас двох»

Спілкування — це важливо, і потрібно розуміти, наскільки ви близькі з людиною, яка вам подобається. Чи називаєте ви його «хлопцем», «бойфрендом», «улюбленим» або ще якось — неважливо абсолютно. Бабуся каже, що в якийсь момент ти просто розумієш — ти щасливий з цією людиною і не хочеш нікого іншого. Але це розуміння може прийти не відразу.

5. «Пам’ятаю чудове побачення, коли ми просто повечеряли разом, а потім грали в квача в снігу. Потім ми повернулися додому, включили музику і пробували танцювати різні танці та дуріли. Абсолютно спонтанно»

Перше побачення не обов’язково має пройти в розкішному ресторані, воно просто має бути веселим. Варто дізнатися, чим захоплюється людина, з якою ви збираєтеся провести час, і спланувати вечір відповідно. Йому або їй подобається жива музика? Знайдіть бар, де сьогодні який-небудь приємний живий звук. В інтернеті є повно самих різних ідей, як провести перше побачення. Просто пам’ятайте, що не можна спланувати все — залиште місце несподіванкою, побачення від цього тільки виграє.

6. «Якби мене запросили на побачення есемескою, я б у відповідь запропонувала де-небудь попити коли і обговорити цю ідею»

Я реготала, почувши ці бабусині слова, бо легко можу собі уявити цю картину. І хоча в наш час високих технологій це не самий реалістичний варіант розвитку подій, ми повинні пам’ятати, наскільки краще буває поговорити лицем до лиця, ніж за допомогою бездушного тексту.

7. «Чому твої друзі не можуть тебе просто з кимось познайомити?»

Коли я розповіла бабусі про всі ці додатки для побачень, вона дуже здивувалася, навіщо люди знайомляться в Мережі, коли завжди можна особисто представити один одному двох осіб. Так що якщо у вас багато самотніх друзів, працювати звідницею цілком нормально. «Я розумію, що знайомства через спеціальні додатки — це вже реальність, але мені вони просто не подобаються», — каже бабуся. «Але якщо вже ти зовсім одна і нікому познайомити тебе з цікавими молодими людьми, ну що ж, нехай будуть програми».

8. «Хоч я і вийшла заміж в 21, мені здається, що не потрібно поспішати, особливо сьогодні, коли часу на побачення майже не залишилося»

Шлюб фантастично важливий, і не варто поспішати — Знайдіть того єдиного (або ту єдину). Знайшовши ж, не пропустіть!

9. «Мені здається, не треба, зустрівши когось, говорити собі: «Він зовсім не красень, навряд чи у нас щось вийде». Не варто так швидко судити про людей»

У сучасному світі ми стільки знаємо про людей, ще навіть не зустрівшись з ними особисто, що дуже легко почати судити про людину, не пізнавши її. Ви не суддя іншим людям, спілкуйтеся з ними і впізнавайте їх, а не виносьте вердикт. Дайте кожному шанс здивувати вас.

10. «Відносини — це компроміс, і це буває непросто. Особливо мені, я досить владна»

Ідеальних людей не існує. Ненавиджу бути песимістом, але навіть найпрекрасніший чоловік вас коли-небудь чим-небудь розчарує. Так що треба вміти будувати свої відносини: міцний і глибокий зв’язок не виникне сам собою.

11. «Роби, що вважаєш правильним, і ходи з високо піднятою головою. Не змінюй себе, не намагайся здаватися кимось іншим, ніж ти є насправді»

Не варто бігати за любов’ю, вона сама нас знайде.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015