10 фактів, які корисно знати про жіночу мастурбацію

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 31.08.2015 в 4:57.
10 фактів, які корисно знати про жіночу мастурбацію
Жіноча мастурбація - корисна для здоров’я

Жіноча мастурбація — ця не та тема, про яку багато говорять. Швидше, про неї ніхто не говорить.

Але насправді немає нічого поганого в тому, щоб самостійно доставляти собі задоволення. До речі, у жіночої мастурбації стільки переваг, що мастурбувати навіть потрібно (і корисно!)

Пропонуємо 10 цікавих фактів, які, можливо, підштовхнуть тебе мастурбувати частіше (ну, або як мінімум, спробувати).

1. Набагато більше жінок, ніж ти собі уявляєш, мастурбують

Можливо, не кожен день, але, згідно з деякими дослідженнями, 92% жінок в західних країнах мастурбують регулярно. В Україні такі дослідження навряд чи проводять, але, ймовірно, цифра була б теж солідною.

2. Жінки мастурбують набагато частіше, ніж ти думаєш

Більш того, 60% жінок люблять себе два-три рази на день. Близько 10% жінок роблять це щодня. Все залежить від необхідності зняти напругу і життєвих обставин.

3. Деякі жінки можуть отримувати задоволення від мастурбації при одній тільки думці про самозадоволення

Іншими словами, вони можуть завести себе і навіть досягти оргазму, використовуючи свою уяву. Ось це талант! Але таких жінок небагато, більшості все ж потрібні руки і іноді інші підсобні «інструменти».

4. Самки тварин теж мастурбують!

Цікавий факт: самки деяких тварин мастурбують. Наприклад, коні труться об паркан, птиці згинають хвости, а дикобрази і мавпи використовують палички. І це явно не тому, що у них щось свербить: вони чудово розуміють, що роблять.

5. Історично документи свідчать, що жіночої мастурбації багато років!

Короткий урок історії. Перший випадок жіночої мастурбації відображений на глиняному малюнку в 4 столітті до н.е. Малюнок знайдений на Мальті, і на ньому жінка використовує пальці.

6. Жінки люблять непристойності більше, ніж чоловіки

Згідно з дослідженнями, молоді жінки обговорюють секс набагато частіше, ніж чоловіки. І одна з тем — мастурбація (чоловіки про неї взагалі згадують як би побіжно, можливо, тому що жіноча мастурбація набагато більш різноманітна, і тут є про що поговорити).

7. Мастурбація допомагає при болях під час місячних

Вчені довели, що гормони, які виділяються при «одиночному» сексі, здатні полегшити біль.

8. Набагато більше жінок, ніж ти думаєш, дивляться порно під час мастурбації

Може, для натхнення?

9. Жінки мастурбують, щоб заснути

Часто це не просто для того щоб «повеселитися». Мастурбація допомагає розслабитися після важкого трудового дня і швидше заснути. Це краще таблеток і корисніше для твого організму.

10. Майже половина жінок воліють задовольняти себе самостійно

Ну що ж, чоловіки… Така правда. Ви не завжди потрібні. Велика кількість жінок дійсно більше люблять мастурбувати, чим займатися сексом, і так досягають оргазму набагато частіше.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015