Олег Ляшко: Дуже скоро я можу опинитися в президентському кріслі

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 02.09.2015 в 7:22.
Олег Ляшко: Дуже скоро я можу опинитися в президентському кріслі

Лідер «Радикальної партії» рвався на зустріч з Петром Порошенком, але той його проігнорував.

Під стінами АП в ніч на середу, 2 серпня, Олег Ляшко і ще дев’ять депутатів від «Радикальної партії» зібралися, щоб поговорити з Петром Порошенком або його представником. За твердженням членів «РПЛ», їх однопартійцю Юрію Чижмарю зламав ребро депутат від «БПП» Олег Барна.

— Я вважаю, що побиття Чижмаря пов’язане з його політичною позицією. Йому зламали ребра відразу після того, як в ефірі телеканалу Newsone він прокоментував вихід «Радикальної партії» з коаліції, — заявив Ляшко.

Від президента він збирався зажадати «припинити напади і репресії проти опозиційних народних депутатів». За словами Ляшка, в АП знаходилися і сам президент, і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, і міністр МВС Арсен Аваков. Однак ніхто з них до представників «Радикальної партії» не вийшов. Замість цього під стіни АП під’їхав наряд міліції. Підтяглися і декілька депутатів від «БПП»

«Дуже скоро ми з Порошенком можемо помінятися місцями»

Поки депутати від «Радикальної партії» спілкувалися з правоохоронцями, Олег Ляшко влаштував прес-конференцію для журналістів. Міркував і про коаліцію, і про нову поліцію, і про Конституцію. За словами Ляшка, якби він був на місці Порошенка, то негайно вийшов би поспілкуватися з присутніми депутатами.

— Я б розпитав, що вони хочуть і спробував би їм допомогти. Адже відсутність скандалів у країні — це зараз дуже важливо, — заявив Ляшко.

Лідер «Радикальної партії» натякнув, мовляв, дуже скоро він може опинитися в президентському кріслі.

— Дуже швидко поміняється той час, коли ми з Петром Порошенком поміняємося місцями. Я сидітиму в президентському кабінеті на п’ятому поверсі, а він прийде до мене в Адміністрацію, щоб вимагати зустрічі, — заявив Ляшко.

При цьому відносно «БПП» і безпосередньо президента Ляшко із завидною регулярністю вживав епітет «шановний» і називав їх «побратимами».

Паралельно з міні-інтерв’ю, Ляшко розмовляв по телефону з начальником державної охорони Валерієм Гелетеєм. Після кількох дзвінків, Гелетей сказав Ляшко, що представники МВС візьмуть показання у Юрія Чижмаря і розберуться з обставинами справи.

— Я сподіваюся, що наша міліція, чи поліція, проведе розслідування і винні будуть покарані, в незалежності від політичної приналежності. Я сподіваюся, що завтра Олег Барна вийде зі складу «БПП», — сказав Ляшко.

Через 2:00 депутати від «Радикальної партії» і «БПП» потиснули один одному руки і розійшлися. Вони покинули стіни АП приблизно о 00.30. Ляшко і Ко заявили, що піднімуть питання про побиття Чижмаря на завтрашньому засіданні Ради. Петро Порошенко на зустріч з Ляшком так і не вийшов.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022