Мустафа Найєм: Ляшко взяв фальстарт

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 03.09.2015 в 2:41.
Мустафа Найєм: Ляшко взяв фальстарт
Мустафа Найєм

Ситуацію, що створилася в українському парламенті і навколо Радикальної партії Олега Ляшка, оцінив Мустафа Найєм. Він упевнений, що з виходом їх складу коаліції Ляшко з товаришами явно поспішили.

Свою думку з приводу останніх перипетій в українському парламенті і перспектив розвитку ситуації для політиків-«радикалів» у публікації на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook виклав нардеп від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм. Публікацію він представив як «експрес-аналіз ситуації в коаліції, без емоцій і оцінок».

Депутат пише, що привід, який штовхнув Олега Ляшка на вихід з коаліції, значення не має — це може бути і бажання упередити кримінальні справи проти товаришів по партії і обурення тим, що феєричне уявлення в президії парламенту не вдалося завершити. Тим не менш, очевидно одне, що з точки зору стратегії Радикальна партія з виходом з більшості явно поспішила.

На даний час опозиційною силою в українському парламенті вже є колишні представники Партії регіонів, тепер члени Опозиційного блоку. Серед політичних сил, які протиставляють себе чинній владі, «радикали» будуть на позиції вічно наздоганяючих. Якщо при цьому взяти до уваги специфічну манеру депутатів з партії Ляшка, можна сказати, що така ситуація в кінцевому підсумку призведе до маргіналізації політиків.

Для того щоб отримати від ефекту «грюкнути дверима» максимальну користь, «радикали» будуть змушені форсувати події, щоб вийти на фінішну пряму передвиборної кампанії якомога швидше. При цьому результати політичної сили на місцевих виборах істотно на ситуацію не вплинуть. Перемога в регіонах буде не тільки недостатньою платою за втрачений ресурс влади, але й на національному рівні великої переваги і не дасть.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022