Як вигнати з саду докучливих птахів і звірів

Подивитись всі дописи у розділі: Поради городникам і садівникам. Розміщено: 06.09.2015 в 16:56.
Як вигнати з саду докучливих птахів і звірів

Багато садівників і городників страждають від птахів і звірів, які в їх відсутність «наводять порядок» на ділянці.

Дрозди, які дзьобають полуницю, сусідські коти, які вибрали як туалет вашу ретельно розпушену грядку з посівами, зайці, що приходять «по капусту»… І як, питається, їх вигнати? Адже вся ця шкідлива братія з’являється вночі або рано вранці, коли вартувати сад нікому.

Оригінальне рішення було підглянуте на просторах Інтернету. Виявляється, існують зручні, ефективні і цілком безпечні «охоронні пристрої»! Їх конструкція складається з імпульсного дощовику, який підключений до водопровідного шлангу, і клапана з датчиком руху. Як тільки датчик «засікає» рухомий об’єкт в тій частині ділянки, на яку він налаштований, клапан відкривається, і розприскувач раптово обдає порушника кордонів струменем води. Причому «стріляє» він не в одну точку, а повертається по широкій дузі і працює протягом декількох секунд. Напевно потрапить! Та й рослини заодно поллє.

До речі, при деяких електротехнічних навичках такий відлякувач цілком можна зробити і своїми руками. Мабуть, найскладніше буде підібрати відповідний клапан, здатний управлятися сигналом з датчика руху. А обприскувач підійде будь який.

За відгуками користувачів «бризкалка» допомагає відмінно, головне — не забути про її наявність і не викупатися самому!

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015