«Влада ДНР» заявляє про швидке закінчення війни на Донбасі

Подивитись всі дописи у розділі: Новини регіонів. Розміщено: 06.09.2015 в 17:18.
«Влада ДНР» заявляє про швидке закінчення війни на Донбасі

Напередодні повідомлялося про те, що в самопроголошеній «Донецької народній республіці» стався «державний переворот», в результаті якого місце «спікера народної ради» посів Денис Пушилін.

Денис Володимирович, представник ДНР в переговорній групі в Мінську. У неділю Пушилін опублікував заяву, в якій, зокрема, прокоментував перспективи мирного врегулювання на Донбасі.

«Є надія на те, що в підгрупі з безпеки нарешті буде поставлена крапка по документу щодо відведення техніки калібром до 100 міліметрів, і це буде дуже важливе рішення, оскільки ми прекрасно розуміємо що, якщо техніка калібром до 100 міліметрів буде відведена від «лінії зіткнення», то це, по суті, буде означати закінчення війни», — стверджує один з ватажків ДНР Денис Пушилін.

Він підкреслив, що «порядок денний» переговорів у Мінську є незмінним кілька останніх місяців, разом з тим, у разі досягнення стратегічно важливих домовленостей, на його думку, можна буде говорити про повноцінне припинення бойових дій на сході України, і після відводу важкої артилерії залишиться лише вирішити проблему використання стрілецької зброї. «Нам залишиться впоратися з якимись окремими стрілецькими перестрілками, але це буде зробити дуже просто», — констатував Пушилін.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022