«А ти сьогодні в церкві був?»: Соцмережі обурені хамом з УПЦ МП

Подивитись всі дописи у розділі: Надзвичайні події. Розміщено: 07.09.2015 в 5:13.
«А ти сьогодні в церкві був?»: Соцмережі обурені хамом з УПЦ МП

У соціальних мережах бурхливо обговорюють інцидент з настоятелем Києво-Печерської Лаври митрополитом Вишгородським і Чорнобильським УПЦ МП Павлом

«А ви в церкві сьогодні були?» Новий хіт від Паші-Мерседеса — настоятеля Лаври. Я теж тепер так. Тільки мені щось пред’являть, у відповідь буде в чоло: а ви в церкві були сьогодні? От якщо були, буде розмова. А ні — і суду немає. Не подобається вам мій репортаж? Ну ок. А в церкву ходити не пробували?, — написав на своїй сторінці в Facebook журналіст Роман Бочкала.

«Пройшов Майдан, йде війна. А що змінилося для Павла? Як хамив так і грубіянить далі. Як співав заздоровниці Кирилу так і співає. Мерседес новий купив. Тут зміна. Але ви не думайте баламутити! І перш ніж ставити лайк, задайтеся питанням: а в церкві-то сьогодні були? Ото ж. А Паша був», — додав він.

Нагадаємо, київська патрульна поліція наздогнала і зупинила автомобіль батюшки Mercedes-bеnz S класу (мінімальна ціна машини 2, 3 млн. грн.) за порушення.
Відео з інцидентом виклали в мережі.
Коли поліцейський зробив зауваження батюшці, той відповів запитанням:
«Ви в церкві сьогодні були? Подумайте про душу, тоді ставитиме мені питання».
Також Божий чоловік заявив, що водій робить те, що він йому скаже, «у нас є послухання».

У патрульній поліції пізніше прокоментували інцидент, який стався з батюшкою біля Лаври. Про це йдеться на сторінці поліцейських в Facebook.
«Щодо інциденту патрульних зі священнослужителем і Mercedes-Benz S-class: дійсно, в середині липня мало місце дане вчинення порушення правил дорожнього руху. Враховуючи присутність значної кількості віруючих, патрульні вирішили не розбурхувати конфлікт і не здійснювати заходи щодо затримання правопорушника. Правильність такого рішення була вивчена керівництвом Департаменту патрульної служби.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022