Плату за розмитнення авто можуть скасувати

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 07.09.2015 в 15:45.
Плату за розмитнення авто можуть скасувати

Електронна петиція до Президента України про скасування розмитнення та акцизного податку на автомобілі набрала вже понад 26 тисяч голосів (і це число постійно зростає) з 25 тисяч необхідних.

Петиція, яка була подана 29 серпня і зареєстрована під номером №22/000055-еп.

Текст електронної петиції простий: «Скасуйте розмитнення і акцизний збір, скільки можна доїти народ, цього немає ні в одній цивілізованій країні». Станом на 7 вересня петиція вже набрала необхідну кількість голосів, хоча до закінчення збору підписів залишилося 83 дні.

Петиції присвоєно статус «чекає розгляду». Крім того, на сайті опубліковані ще 25 петицій c подібним змістом – прибрати акцизний податок та мито при ввезенні нових або всіх автомобілів. Правда, петиції інших авторів менш популярні – за них проголосувало за кілька сотень громадян, найбільш популярна з решти петицій набрала менше 9 тисяч голосів.

Згідно з роз’ясненням порядку розгляду електронних петицій на сайті Президента, відповідь на петицію повинна бути опублікована на сайті глави держави не пізніше ніж через три робочих дня після закінчення її розгляду (тобто приблизно через три місяці). «У разі визнання за доцільне викладені в електронній петиції пропозиції можуть бути реалізовані Президентом України шляхом прийняття з питань, віднесених до його компетенції, відповідного рішення.

Главою держави за результатами розгляду електронної петиції можуть розглядатися і вноситися в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроекти, спрямовані на рішення поставлених у петиції питань». Таким чином, не пізніше ніж через три місяці Президент повинен відповісти на цю петицію і вирішити, чи буде він подавати відповідний законопроект у Верховну Раду. Адже встановленням ставок податків займається тільки парламент.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015