На які хитрощі йдуть чоловіки, щоб відмовити жінкам у сексі

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 08.09.2015 в 16:47.
На які хитрощі йдуть чоловіки, щоб відмовити жінкам у сексі
Що робити якщо чоловік не хоче секса

Щодня вчені всього світу вивчають сексуальне життя людини. Ми вирішили подивитися на самі останні дослідження в одній з найважливіших сфер нашого життя.

З думою про головне

Традиційно прийнято вважати, і це підтверджують багато досліджень, що чоловіки, на відміну від жінок, про секс думають постійно. За одними даними вони це роблять кожні сім секунд, за іншими — кожні п’ять хвилин. За іншими, більш щадним, вони розмірковують про нього майже стільки ж скільки про їжу — 19 разів на добу (про їжу думають 18 разів). При цьому мріють поспати 11 разів за день. А от жінок різні «непристойні думки» відвідують 15 разів на день. Стільки ж — скільки приходять думки про сон.

Напевно, ближче до серпня, думки про інтим з’являються у більшості з нас незалежно від статі, набагато частіше. Адже саме в останньому літньому місяці люди найчастіше вдаються до любовних утіх. Літнє сонце, на думку багатьох учених світил, подвоює рівень статевого гормону тестостерону, підвищуючи тим самим і чоловіче лібідо. Але чи так вже ми залежимо в своїх інтимних відносинах від сонця?

Як з’ясовується, не всі представники сильної статі жадають інтиму. І навіть літнє сонце не допомагає. В ході останніх досліджень, яке провели американські вчені, чоловіки взагалі не завжди жадають сексу і все частіше схильні відмовляти своїм партнеркам. Про це повідомляє агентство NYDaily News. Такий висновок зробили вчені за підсумками соцопитування, в якому взяла участь тисяча американців. Як чоловіків, так і жінок.

Приблизно третина всіх анкетованих респондентів зізналися, що не хочуть мати інтимну близькість з постійною партнеркою частіше, ніж один раз на тиждень. 66% чоловіків висловили неготовність до сексу, а 74% представників сильної статі, кажуть, що шукають причини для відмови своїм партнеркам.

Як не смішно звучить, але найчастіше чоловіки говорять дамам про свою надмірну втому за день, бажанні виспатися перед роботою, а ще про той самий горезвісний головний біль, який став давно предметом насмішок і безлічі анекдотів. Адже саме на головний біль найчастіше скаржаться дружини, відмовляючи чоловікам в інтимі. Пам’ятайте, один з відомих анекдотів, коли чоловік лягає в ліжко поруч із дружиною і подає їй таблетку анальгіну. Вона запитує: Що це, навіщо?
— Від голови, щоб не заболіла, — відповідає чоловік.

А от коли трюки з головним болем проробляють чоловіки, їх другі половинки, дуже засмучуються. 60 відсотків жінки зізналися, що така маленька брехня з боку чоловіків їх дуже засмучує.

Утримати інтерес і зберегти сім’ю

Взагалі, як з’ясовується, утримати інтерес чоловіка до сексу не так-то просто. Британські вчені, наприклад, прийшли до висновку, що чоловіки перестають проявляти активний інтерес до сексу, перебуваючи у відносинах з жінкою лише рік. Саме після цього періоду стосунків чоловіки звикають до своїх других половинок і починають цікавитися іншими представницями прекрасної статі. Причому це відбувається незалежно від віку партнерів. Будь їм хоч 18 років, хоч 75.

Вчені з інших країн стверджують при цьому, що в сексі головне регулярність. І як би часто не змінювалися об’єкти інтересів чоловіків, краще все ж мати постійних партнерок, оскільки це краще для здоров’я. Вчені з Ірландії, наприклад, з’ясували, що якщо займатися сексом три рази на тиждень, то це вдвічі скоротить ризик інсульту та інфаркту. Дамі теж секс корисний для здоров’я. Два оргазму в тиждень скорочує ризик серцевих захворювань у представниць прекрасної статі.

Крім самого сексу чоловікам і жінкам важливо, щоб у сім’ї панували взаєморозуміння й любов. Особливо, як з’ясовується, від благополуччя сім’ї залежні чоловіки. Як часто б вони не дивилися на сторону, потреба в міцній родині у них більше, ніж у новій коханці. Як показали дослідження вчених з тель-авівського університету, у чоловіків, незадоволених своїм сімейним життям більш високий рівень смертності та розвитку серцевих захворювань. Це показали результати досліджень, які почалися ще 50 років тому. З тисячі чоловіків — 323 були незадоволені тим, як складається їхнє сімейне життя. Саме в їх числі інсульти зустрічалися в два рази частіше, ніж у першій групі, смертність від серцевих захворювань була вищою на 16 відсотків. А число померлих було на 15 відсотків вище, ніж в інших групах дослідження. Тільки 38% чоловіків з цієї групи були живі і відносно здорові, досягнувши 80-річного віку, в той час, як в інших групах таких було 47 відсотків.

Так що, дорогі дружини, бережіть своїх чоловіків, а ще придумуйте як урізноманітнити сімейне життя. Щоб вашим чоловікам не доводилося придумувати різні відмовки.

Читайте також: Як запалити вогонь пристрасті чоловіка

Німецькі вчені речі з’ясували, що до експериментів в інтимному житті більше готові якраз жінки, ніж чоловіки. Представники сильної половини більш традиційні в своїх перевагах, хоча частіше дорікають у цьому своїх партнерок, але самі йти на якісь нововведення готові набагато рідше.

Ось що показало дослідження німецьких учених. Жінки більш прихильні до заняття сексом в незвичайних місцях, ніж чоловіки. Саме представниці жіночої статі, набагато легше погоджуються зайнятися сексом де-небудь на автостоянці, в кінотеатрі і навіть у громадському транспорті.

Найбільше, як показало дослідження, сучасних жінок, цікавить експериментальний секс, з властивою йому частою зміною позицій і самих місць, де двоє занурені один в одного. Дослідження показало, що вищий інтерес до експериментів у сексі проявляє третя частина всіх жінок Німеччини. Тут, звичайно, може виникнути інше питання, а чи не занадто налякає партнера надмірна активність його подружки? Так що дослідження дослідженнями, але іноді краще дотримуватися почуття міри, а ще цікавитися бажаннями свого коханого.

П’ять причин, які заважають отримувати задоволення

А що найчастіше заважає людям отримувати справжнє задоволення від інтимних стосунків? Виявляється, є й така статистика. І на першому місці з усіх перешкод стоїть гидливість. Її найчастіше партнери відчувають при заняттях оральним сексом. Хочете уникнути неприємних емоцій? Як радять сексологи, приймайте душ перед тим як вдатися до любовних утіх. І все буде нормально.

Читайте також: Путівник по ерогенним зонам чоловіків

На другому місці йде страх. Саме він заважає здійснювати різні сексуальні фантазії та експерименти. Спробуйте знаходити зі своїм партнером в цьому компроміс і страхи підуть самі собою.

Третя причина — незнання свого тіла. Ми мало знаємо про себе і майже не здогадуємося, які можемо отримувати задоволення.

Четвертим злом називають лінь і безініціативність. Особливо цим грішать жінки, не здогадуючись, як іноді їх активність може збудити партнера і навіть забути про горезвісну головного болю.

Сором і збентеження теж відносяться до перешкод в нормальних відносинах. Ваші власні запахи, вади фігури можуть заважати вам віддатися пристрасті. А даремно. У сексі це не має ніякого значення. Головне — кохати і відчувати себе коханим.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015