Тетяна Чорновіл склала список осіб, чиї активи підлягають конфіскації

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 12.09.2015 в 8:46.
Тетяна Чорновіл склала список осіб, чиї активи підлягають конфіскації
Тетяна Чорновіл

Українська громадськість досить активно зараз критикує представників нинішньої влади за те, що практично не проводяться процеси по вилученню майна, награбованого представниками колишнього злочинного режиму Януковича. У цьому зв’язку в якості такого собі довгоочікуваного прориву можна вважати законопроект, що передбачає особливий режим спеціальної конфіскації майна. Його розробниками стали народні депутати Олег Барна («БПП») і Тетяна Чорновіл («Народний фронт»).

У представленому документі було запропоновано в найкоротші терміни конфіскувати майно конкретних осіб. В оприлюдненому списку знайшлося місце Віктору Януковичу, Миколі Азарову, Раїсі Богатирьовій, Андрію Клюєву, Сергію Курченко і багатьом іншим яскраво вираженим соратникам нині побіжного президента і його «сім’ї». В автоматичному режимі до списку зараховуються особи, проти яких раніше почали діяти українські чи міжнародні санкції. Народні депутати просто не могли дозволити собі упустити цей факт. При цьому всім слід зазначити, що далеко не всі навіть представники коаліції позитивно відреагували на дану пропозицію, що відразу ж породжує додаткові підозри з боку цивільного населення.

Журналісти видання «Главком» напередодні особисто поспілкувалися з Тетяною Чорновіл з приводу основних подробиць законопроекту. Народний депутат відразу ж акцентувала увагу на тому, що офіційний список є лише «яскравим» придатком законопроекту. У ньому необхідно в більшій мірі звертати увагу на 2-й пункт, де якраз і йдеться про осіб, які перебувають під дією санкцій. Також не варто зараховувати лише двох вищевказаних депутатів до списку ініціаторів законопроекту. Над його розробкою попередньо також займалися уповноважені представники Адміністрації президента і Кабінету міністрів. Кожен високопоставлений фахівець вніс свою важливу лепту у створення майбутніх умов спеціальної конфіскації, яка повинна буде вироблятися проти яскраво виражених ворогів України. В цілому цю ініціативу необхідно сприймати в якості офіційного прояву політичної волі всієї діючої української влади. Окрема критика з боку депутатів вже є зовсім іншою темою для розмов.

Деякі експерти цілком обгрунтовано критикують Тетяну Ченовол за те, що в її списку не потрапили багато відомих представників режиму Януковича. Серед них Сергій Льовочкін, Юрій Бойко, Дмитро Фірташ та інші громадяни, багато з яких без особливих проблем продовжують заробляти гроші в Україні. У першу чергу найбільше відомих підприємців за типом пана Фірташа в списку немає лише для того щоб «не дражнити нікого із залу». Не секрет, що багато депутатів пов’язані з олігархами підприємницьким інтересами, через що вони ні за яких обставин не підуть проти своїх соратників, але й визнавати цей факт не збираються. У той же час деякі особистості цілком могли не попасти в список, але вони знаходяться під дією західних санкцій. Україна в жодному разі не може йти проти рішень своїх європейських або заокеанських союзників, через що подібні люди зобов’язані були опинитися серед «команди Януковича».

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022