Чому чоловіки йдуть до повій?

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 15.09.2015 в 9:26.
Чому чоловіки йдуть до повій?

Коли і чому чоловіки звертаються до повій? Як вони це пояснюють? Як складаються відносини між клієнтом і дівчиною за викликом? І чи йде мова в принципі про відносини? Павло, якийсь час назад відвідував борделі регулярно, погодився поділитися своїми враженнями.

Сексуальне життя Павла, співробітника паризького представництва великої фірми, зазнало краху: дружина зовсім втратила до нього інтерес після народження дитини. Щоб задовольняти свої потреби і «залишатися чоловіком», Павло волів звернутися до послуг професіоналок сексу. Історія від першої особи. Без купюр і без оцінок.

«Перший раз це було дійсно «як в перший раз», з відчуттями як на першому побаченні. Я відзначив і те, як зі мною привітався портьє в готелі (схоже, він все знає?), і, як мені здалося, особливий погляд покоївки, з якою зіткнувся в коридорі. Пам’ятаю раптовий страх, накат на мене перед дверима кімнати, яка тихенько прочинилися переді мною…

Моя історія абсолютно банальна: з народженням нашої другої дитини моя дружина втратила всякий інтерес до інтимного життя. Я боявся двох речей: що у мене більше не буде ні з ким сексу і що, якщо моя доля тепер — мастурбація, я втратив контакт з реальністю, переставши реагувати на жіноче тіло. До того часу вже кілька років наша сім’я жила в Парижі, я працював у представництві великої фірми. Зрозуміло, для початку я посидів на сайті знайомств, але все ж я волію платні послуги: вони, як правило, більш ефективні. Ще я поговорив про це зі своїм психологом, і він не зробив спроб мене відговорити.

Іноді дівчина зустрічає тебе вже роздягненою (не завжди — клієнт може замовити якийсь певний наряд, «дрес-код»), відкриває двері зовсім гола. І посміхається. Це дуже важливо, посмішка при першому погляді. Зустріч призначається через сайт агентства, чиї дівчата гастролюють по європейських столицях, тобі присилають повідомлення на мобільний. Мені довелося домовлятися з якимсь Олександром. Ми домовилися про умови: тариф (в середньому 250 євро за годину), тривалість (за годину можна багато чого встигнути), готель (у Парижі дівчата працюють у чотиризіркових готелях, які цінуються як раз за анонімність серед натовпів приїжджаючих і від’їжджаючих) і, уже під самий кінець, номер кімнати.

Олександр завжди люб’язний і охоче дає поради. З деяким панібратством, але без тиску: «Zamira is a great girl. Have a good time» («Замира відмінна дівчина. Бажаю добре провести час»). Справа поставлена професійно, все гладко, без сучка, без задирки, бізнес налагоджений — можливо, за ним стоїть мафія. Дівчину можна вибирати і на сайті. Це дуже приємний момент, майже п’янкий, і часом його одного буває достатньо. Жінки представлені там в точних анатомічних подробицях («1,75 м, струнка, груди натуральні, розмір В»); опис доповнюються фотографіями, а головне, відгуками попередніх клієнтів. «Майте на увазі, над картинками попрацювали фотошопом. Дівчині набагато більше зазначених 25 років!» Або «Фотографії відповідають дійсності. Красуня і робить все супер!»

Коментарі на сайті бувають докладні і витіюваті, часом зворушливі («Сьогодні не в кращій формі; незважаючи на її похвальну старанність, другий раз у мене не вийшло»), грубуваті («Я її взяв з півоберта»), ніжні і сором’язливі («У Єви груди зовсім маленькі, але дуже чутливі, вона дуже GFE, але те, що я з нею випробував, я залишу при собі»). GFE означає Girl Friend Experience («подружка») — одна з двох категорій зустрічей; інша називається PSE — Porn Star Experience («порнозірка»). В описах використовується багато професійних абревіатур, які можна розшифрувати, перейшовши у глосарій. Особисто я віддаю перевагу GFE: краще трохи ніжності, ніж гімнастичні трюки.

Підсумовуючі відвертості чоловіка, якого дружина не задовольняє у ліжку, скажімо, що у кожного свій шлях, і як його пройти вирішує кожен особисто.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015