Сергій Безруков вперше прокоментував розлучення з дружиною

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 16.09.2015 в 7:31.
Сергій Безруков вперше прокоментував розлучення з дружиною
Актори розлучилися після 15 років спільного життя

Першою мовчання порушила Ірина Безрукова. В інтерв’ю одному з російських видань актриса підтвердила чутки, які вже кілька місяців витали навколо її сім’ї: подружжя Безрукових розлучилося. Конкретні причини розлучення Ірина не назвала, уточнивши лише, що дозволила колишньому чоловікові почати життя з чистого аркуша.

— Коментарів не буде. Все, що я вважала за потрібне донести до читачів, є в моєму інтерв’ю. Дякую за розуміння. Але на цьому мені б хотілося поставити крапку і, користуючись нагодою, попросити засоби масової інформації не турбувати мене на цю тему, нічого не додумувати, — заявила Ірина.

Актриса зазначила, що вони продовжують спілкуватися, так як за 15 років спільного життя стали близькими людьми.

Сергій Безруков, як відомо, про особисте життя балакати не любить. Ця тема взагалі є своєрідним табу для актора. Однак артист все ж сказав пару слів у коментарі під своїм знімком в Інстаграм. Після інтерв’ю Ірини, шанувальники зоряної пари закидали Безрукова питаннями, звинуваченнями і навіть образами.

— Не хвилюйтеся, я продовжую допомагати їй і підтримувати!))) Це наш з нею вибір! Побажайте нам краще удачі й щастя!, — написала Безруков у коментарі одному з користувачів, а в іншому додав: — Не судіть, і не судимі будете! Будь ласка! Судити дуже просто! Головне залишатися людьми в будь-яких ситуаціях! Спасибі вам!

Нагадаємо, чутки про те, що зірка серіалу «Бригада» кинув дружину з’явилися ще півроку тому. Однак історія з проблемами в сім’ї Безрукових почалася ще раніше. У 2014 році з’ясувалося, що у актора на стороні є ще одна сім’я. 31-річна актриса Христина Смирнова одна виховує нащадків актора: 4-річного Івана та 6-річного Сашу. При цьому спільних дітей у шлюбі з Іриною у актора немає. А в травні цього року папараці застукали Безрукова, що гуляє по Москві за ручку з режисером Анною Матисон. За інформацією російських видань, Безруков переїхав до неї.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022