Конфуз в Миколаєві: розвідний міст наглухо закатали в асфальт

Подивитись всі дописи у розділі: Новини регіонів. Розміщено: 17.09.2015 в 5:51.
Конфуз в Миколаєві: розвідний міст наглухо закатали в асфальт

У Миколаєві стався конфуз: комунальники перестаралися і наглухо закатали в асфальт розсувний міст.

Інгульський міст, на якому міняли асфальтове покриття, перестав працювати, так як комунальники не врахували нюанс, що міст не простий, а розвідний. В результаті такої діяльності був заблокований хід військових суден.

Дорожники взялися активно ламати асфальтове покриття в місцях, які, як вони припускали, заважають роботі моста, проте через тривалий час і чималі зусилля відступили. Ракетний катер «Прилуки» і корабель «Григорій Куроп’ятников» розвернулися і пішли назад. Роботи на мосту призупинили, відкривши проїзд для автомобілів.

Фахівці намагаються встановити точну причину поломки моста. Припускають, що міст перестав працювати або через перевантаження, або з причини поломки механізму.

Нагадаємо, міст у Миколаєві через річку Інгул був зроблений розвідним для забезпечення проходу судів з місцевого суднобудівного заводу. Міст був зданий в експлуатацію восени 1981 року. Його довжина — 422 метра (розвідна частина — 76 метрів), ширина — 18,5 метра. Автомобільний рух здійснюється в чотири смуги, є дві пішохідних доріжки.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022