Найдорожче зняти квартиру Києві в серпні і вересні

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 20.09.2015 в 6:47.
Найдорожче зняти квартиру Києві в серпні і вересні

Чому квартири скачуть в ціні, незалежно від курсу долара, а апартаменти безпосередньо від власників дорожче, ніж через ріелторів.

В останні пару років вартість оренди житла в Києві зашкалює. І народ, якому доводиться знімати квартиру за новими цінами, місяцями шукає доступні апартаменти.

— Рік тому сплеск цін на ринку київської нерухомості стався через переселенців з Криму і східних регіонів. Попит був великий, так що і орендна плата підскочила приблизно на 15-25%, — розповідає Артур Пилипчук, віце-президент асоціації ріелторів України. — Але потім хвиля зійшла, і ціни повернулися на колишнє місце. Хоча через стрибок долара зняти «однушку» за 3000 грн вже практично неможливо. Ціна середньої однокімнатної квартири зараз — 5000 грн. Хоча, звичайно, все залежить від району, стану і «фаршу» — наповненості меблями і технікою.

Традиційно найдорожче оренда квартир обходиться з середини серпня до середини вересня. Тут все просто — приїжджають студенти і сезонні робітники. Ось і піднімають ціни на 10-15%. А найдешевше зняти житло можна в кінці весни і початку літа.

Чому квартири від господаря — дорожче?

Останнім часом в соцмережах з’явилися десятки груп, де власники самі, без ріелторів, здають квартири. Погортайте такі сторінки, і за серце хапаєшся: як стільки заробити? «Двокімнатні» — від 7000 грн, «трикімнатні» взагалі за 10000 перевалюють. І в той же час квартири від явних ріелторів стоять на 1000 грн дешевше. Чому так виходить?

— З досвіду скажу: власники, які не хочуть наймати ріелтора і платити йому за роботу, зазвичай жадні. І в підсумку квартири свої оцінюють не зовсім тверезо. Зазвичай ріелтор регулює запропоновану господарем ціну, — каже Артур Пилипчук. — А тут — жодних стримуючих факторів. Ось і накручують, як хочуть.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022