Renault і Dongfeng будуть випускати електромобілі в Китаї

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 28.09.2015 в 19:34.
Renault і Dongfeng будуть випускати електромобілі в Китаї

Спільне франко-китайське підприємство Dongfeng Renault Automotive Company (DRAC) налагодить випуск нового електромобіля. Новинка буде побудована на базі знятого з виробництва в Європі електричного седана Renault Fluence ZE

Компанія Dongfeng запозичить електромобільні напрацювання у партнерів з Renault. Новий електромобіль на базі Renault Fluence ZE стане на конвеєр в 2017 році на спільному підприємстві в Ухані і буде продаватися виключно на місцевому ринку. Відповідна угода була підписана в ході візиту керівника китайської компанії в науково-дослідний центр «Рено».

Електромобіль Renault Fluence Z.E. дебютував у 2011 році. Побудована на базі стандартного Fluence з ДВС модифікація оснащується 94-сильним електромотором з максимальним обертовим моментом 226 Нм, а також літій-іонною батареєю ємністю 22 кВт • ч. Заявлений виробником запас ходу від однієї зарядки становить 185 км.

За даними сайту Transportevolved в 2014 році електрифікований Fluence був знятий з виробництва у Франції на користь більш популярних електромобілів Zoe ZE, Twizy, ZE і Kangoo ZE, проте в Південній Кореї дана модель випускається досі під маркою Samsung.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015