Волочкова розбила ногою люстру, зробивши вертикальний шпагат

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 02.10.2015 в 14:11.
Волочкова розбила ногою люстру, зробивши вертикальний шпагат

Балерина невдало продемонструвала свою знамениту розтяжку

Любов Анастасії Волочкової до вертикальних і горизонтальних шпагатів відома давно: балерина демонструє свою чудову розтяжку при кожному зручному випадку. У лазні і на яхті, в магазині і на екзотичному курорті, в музеї і в лікарні — де тільки ми не милувалися довгими і максимально розсунутими ногами Насті. І ось тепер танцівниця вирішила показати себе у всій красі в одному з ресторанів, розташованих в центрі Москви: Анастасія сфотографувалася у вертикальному шпагаті в коридорі закладу. От тільки при цьому балерина не врахувала висоти стель в будівлі, які виявилися досить низькими. У підсумку Настя, високо задерши ногу, зачепила каблуком люстру.

Ставши невільним винуватцем погрому, Анастасія почала розхвалювати люстру, яку розбила. А та й справді виявилася дизайнерським шедевром — її прикрашають келихи, підвішені на каркасі ніжками вниз. Один з келихів і став жертвою Настиної розтяжки. Але це не збентежило Анастасію — вона мило посміхнулася і попросила вибачення у працівників закладу. Ті, зрозуміло, простили відому красуню.

Багатьох читачів сторінки Насті, втім, зацікавив аж ніяк не розбитий келих, а те, як в кадрі виглядають ноги балерини. На думку передплатників мікроблога артистки, виглядають вони не дуже фотогенічно.

volo-1

— Настя, ну ви ж красива жінка. Хто вас фотографує? Хто над вами так знущається? — Обурилася одна з читачок сторінки Волочкової.
— Настя, у вас чудова розтяжка !!! Не можу зрозуміти тільки, чому естетично ваші ноги не красиві, чому?

Втім, більшість шанувальників Анастасії захоплюються її фігурою, оптимізмом і почуттям гумору. І просять Настю продовжувати в тому ж дусі і регулярно балувати новими знімками з шпагатом в найнесподіваніших місцях.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022