ЗМІ: У Європі придумали план по стримуванню потоку біженців

Подивитись всі дописи у розділі: Європа. Розміщено: 05.10.2015 в 5:32.
ЗМІ: У Європі придумали план по стримуванню потоку біженців

План передбачає будівництво шести нових центрів для біженців на території Туреччини.

Європейська комісія і Туреччина розробили план, покликаний зупинити потік біженців, які прагнуть потрапити до Європи. Про це в неділю, 4 жовтня, повідомила газета Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Згідно з документом, Туреччина повинна посилено охоронятиме свій кордон з Грецією. Для цього планується організувати спільні грецькі і турецькі патрулі в східній частині Егейського моря, роботу яких координуватиме європейське агентство Frontex.

Передбачається, що патрулі будуть затримувати судна і відправляти біженців назад до Туреччини.

Регистрация печатных СМИ — процедура государственной регистраци после которой выдается Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации.

План передбачає будівництво шести нових центрів для біженців на території Туреччини, в яких можна буде розмістити до двох мільйонів чоловік.

Фінансування гуртожитків частково візьме на себе Євросоюз, при цьому країни-члени ЄС будуть зобов’язані прийняти певну кількість мігрантів. Передбачається, що таким чином до 500 000 чоловік зможуть потрапити до Європи, не вдаючись до послуг контрабандистів.

За даними FAZ, Анкара і представники Єврокомісії домовилися про прийняття плану минулого тижня. При цьому глава ЄК Жан-Клод Юнкер погоджував цей документ з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом.

План буде обговорюватися на майбутній зустрічі Юнкера з главою Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом у Брюсселі. Якщо сторони висловлять готовність прийняти його, то робота над документом може бути остаточно завершена вже до середини жовтня, пише FAZ.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022