Після вибухів в Анкарі заблокували Твіттер і Фейсбук

Подивитись всі дописи у розділі: Надзвичайні події. Розміщено: 10.10.2015 в 16:23.
Після вибухів в Анкарі заблокували Твіттер і Фейсбук
Офіційно влада не назвали причин таких дій

Після вибухів 10 жовтня в столиці Туреччини заблокували Твіттер і Фейсбук. Як повідомило видання BGN News, влада не пояснила причин такого рішення. Однак, раніше до подібних дій в Туреччині вже вдавалися при загрозі безпеки.

Жертвами вибухів у турецькій столиці стали 86 людей. Як повідомило АР, ще 186 осіб перебувають у лікарнях. За словами міністра національної охорони здоров’я країни Мехмета Мюеззіноглу, 28 постраждалих перебувають у важкому стані.

У теж час Німеччина, Франція, Греція та Росія засудили дії терористів. За словами німецького міністра закордонних справ Вальтера Штайнмайера, «злочинці прагнули створити в країні атмосферу страху і посіяти ненависть і розбрат».

Нагадаємо, вибухи прогриміли в районі естакади, яка веде до центрального залізничного вокзалу. Там проходив марш проти тероризму.

За даними правоохоронців, вибухи організував смертник. На даний момент МЗС України перевіряє інформацію про те чи немає українців серед жертв теракту.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015