Х фактор 6: подробиці випуску від 10 жовтня 2015

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 11.10.2015 в 13:02.
Х фактор 6: подробиці випуску від 10 жовтня 2015

Останній кастинг вокального шоу Х фактор 6 відбувся 10 жовтня 2015 року. У суддів був останній шанс відібрати найкращих учасників, які пройшли в тренувальний табір для подальшої боротьби.

Першою відкрила восьмий кастинг 17-річна дівчина Бельгіс, яка приїхала з Німеччини. Бельгіс виконала пісню «Нас не догонять» російської групи Тату. Було очевидно, що дівчина не має ні слуху, ні голосу, тому судді з гумором сприйняли виступ учасниці. Ігор Кондратюк зазначив, що Бельгіс потрібно працювати над голосом, а Сергій Сосєдов додав, що і акторською майстерністю також не завадило б зайнятися.

Наступним на сцену вийшов 23-річний Андрій із Грузії, який підірвав зал своїм емоційним і красивим виступом. Члени журі та глядачі в залі плескали молодому учаснику піднявшись зі своїх місць. Ігорю Кондратюк зізнався, що у нього виступили мурашки по тілу від почутого. А Сергій Сосєдов порадив учаснику шоу ще більше проявляти свої емоції на сцені. Землячка Андрія Ніно Катамадзе зізналася, що вона має, чим пишається. Журі одноголосно сказали «так».

Продемонструвати свій вокал вирішив і 58-річний Стас, який виконав романс. Чоловік встиг змінити багато професій, перш ніж прийшов на Х фактор 6. Станіслав дуже душевно заспівав пісню і наприкінці виступу розплакався. Судді позитивно оцінили виступ учасника і сказали чотири «так»!

Випробувати долю в рамках шоу Х фактор 6 вирішила українська рок-група «Біла вежа». Учасники вирішили підірвати публіку і показали яскравий виступ, виконуючи пісню групи AC / DC. Ніно Катамадзе ще перед виступом групи зазначила, що на сцені «буде вогонь» і вона не помилилася. Хлопці з гурту дійсно запалили публіку. Ігор Кондратюк зізнався, що Біла вежа — найкраща кавер-група в шостому сезоні Х фактора. Усі члени журі, крім Ніно Катамадзе, сказали учасникам «так».

30-річний Андрій Галкін, який працює на атомній електростанції, вирішив показати в рамках шоу Х фактор 6 свої вокальні здібності. Сергій розвеселив глядачів своїм виступом, виконуючи «авторський речітачівчік», але судді відзначили, що учаснику краще працювати слюсарем на ТЕС.

Наступними на сцену вийшли 37-річний Андрій зі своєю 17-річною донькою, які виконали композицію The prayer. Ніно Катамадзе зазначила, що це великий подвиг, коли сім’ям вдається заспівати разом і відчути одну хвилю. Андрій зізнався, що насправді він прийшов підтримати дочку, але визнав свою поразку. Судді дали шанс дівчині пройти далі в шоу Х фактор 6, а тата відправили додому.

Дивувати глядачів продовжила учасниця 17-річна Інгрет, у якої є німецькі корені. Дівчина креативно виконала пісню «Годі говорити про того, кого нема!» популярного українського колективу Vivienne Mort і показала акторські здібності на сцені. Інгрет зачарувала глядачів і суддів своїм емоційним номером і отримала від членів журі чотири «так», а глядачі плескали дівчині стоячи.

52-річний фермер Сан Санич з Харківської області виконав ліричну пісню Елтона Джона. Олександр зізнався, що він не уявляє своє життя без музики і любить співати блюз. Ведуча шоу Оксана Марченко пообіцяла учаснику у випадку, якщо він пройде в тренувальний табір, приїхати в рідне село Санича на Харківщині. Ігор Кондратюк зазначив, що Сан Санич — справжній Х фактор і сказав «так». Ніно Катамадзе і Андрій Хливнюк також позитивно оцінили виступ Санича, а Сергій Сосєдов сказав «ні». Три «так» дали шанс учаснику пройти йому далі.

Восьмий кастинг шоу Х фактор 6 продовжили тріо з незвичайною назвою «Станція України», які в повсякденному житті співають у столичній підземці. Учасники виконали «Казав мені батько», який не надто припав до душі членам журі. Незважаючи на те, що тріо дали шанс вдруге заспівати, судді не пропустили наполегливих учасників в тренувальний табір.

17-річний учасник Міша з села Кобеляки, який навчається на тракториста, вирішив, що вміння співати у нього не гірше, ніж водити трактор. Михайло виконав саундтрек з фільму Стиляги Бугі-вугі. Студент несподівано для членів журі продемонстрував яскравий і емоційний виступ. Глядачі в залі не всиділи на своїх місцях і почали танцювати під запальний номер Михайла. Сергій Сосєдов оцінив виступ Міші, як дуже органічний. Всі судді сказали учаснику «так».

Наступною вийшла на сцену 24-річна Софі з Грузії. Ігорю Кондратюку не сподобався виступ дівчини, а Сергій Сосєдов визнав номер Софі нудним і млявим. Ніно Катамадзе зазначила, що їй не вистачило енергії під час виступу Софі. Учасниця отримала три «так» і «ні» від Сергія Сосєдова.

18-річний Костянтин, над яким жартували однолітки з приводу нестандартної зовнішності, все ж не здався і вирішив довести всім на Х факторі, що кожна людина має право на самовираження. Костя виконав пісню «Я не здамся без бою» групи Океан Ельзи. Глядачам сподобався номер учасника, якому вони голосно аплодували і скандували овації. Костя розчулився такою душевною зустріччю і пустив сльозу від радості. Журі довго радилося і вирішило дати шанс Кості проявити себе в тренувальному таборі.

Юлія Черьомушкіна під псевдонімом Кіра Стертман виконала композицію Ірини Дубцової на сцені шоу Х фактор 6. За словами Юлі, її пісні набирають мільйони переглядів на каналі YouTube і збирають позитивні відгуки від користувачів мережі. Незважаючи на те, що Юля вважає свої вокальні дані сильними, судді не оцінили «талант» дівчини. Юля не пройшла далі, так як отримала три «ні» і одне «так» від Сергія Сосєдова.

Дует подружжя Франк-Тодірес з Чернівців виконали романтичну композицію, в якій висловили свої щирі почуття. Душевне виконання пісні, яка колись їх об’єднала, зворушило членів журі. Ніно Катамадзе не стримала емоції і розплакалася. Пара пройшла в тренувальний табір.

21-річний автомеханік Андрій розвеселив своїм співом втомлених суддів і глядачів наостанок восьмого кастингу шоу Х фактор 6. Члени журі з гумором поставилися до виступу амбітного хлопця і порадили йому продовжувати лагодити машини. Андрій отримав чотири «ні» і зовсім не засмутився. Хлопець, схоже, просто хотів заспівати на сцені знаменитого шоу Х фактор та відчути, яке воно виступати перед зоряними суддями та телеглядачами.

Останньою учасницею восьмого кастингу шоу Х фактор 6 стала 22-річна Аліна, яка виконала всесвітньо відомий хіт At last. Дівчина дуже органічно заспівала і продемонструвала не тільки високі вокальні дані, а й акторську майстерність. Дівчина підірвало публіку своїм номером і отримала море оплесків. А Сергій Сосєдов нарешті використав своє право натиснути на «золоту кнопку».

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022