Гаспар Ное покаже українцям секс в 3D (відео)

Подивитись всі дописи у розділі: Новини кіно. Розміщено: 14.10.2015 в 19:31.
Гаспар Ное покаже українцям секс в 3D (відео)
Кадр з фільму "Любов 3D"

15 жовтня французький режисер Гаспар Ное прилетить до Києва, щоб особисто представити українцям еротичну драму «Любов 3D».

Спробуємо розібратися чи справедливо скандальний фільм у форматі 3D охрестили «повноцінною порнографією» на Канському кінофестивалі.

Відомий кінодіяч-еротоман Гаспар Ное, свого часу зумів вмовити Моніку Белучі та Венсана Каселя прямо в кадрі зайнятися сексом у фільмі «Незворотність» (реальний факт!) тепер взявся за експерименти, куди більш сміливі. Натхненний делікатною тематикою, Гаспар вирішив схрестити любов і секс у форматі 3-D. І породив напрочуд сентиментальне порно, що претендує на витвір мистецтва.

Американець Мерфі (Карл Глусман), що переїхав до Парижа, щоб вчитися режисурі, зустрічає в парку майбутню художницю Електру (Аомі Муйок). З цього моменту і до кінця фільму хлопець буде думати саме тим місцем, яке ви ще не раз встигнете розглядати в найдрібніших деталях. А втративши об’єкт обожнювання і пристрасті, з головою порине в свої маревні фантазії, оголюючи в пам’яті (а для нас — на екрані) самі збуджуючі моменти лав-сторі, що відбуваються в декораціях запльованих переходів і підворіть, свінгер-клубів і зім’ятого ліжка.

Герої пестять, тішать, дражнять, нав’язують один одному секс. Займаються сексом, мастурбують, кохаються, спарюються (в українській мові, на жаль, відсутнє слово, яке більш точно описало б дифузію почуттів і плоті). Ви можете мовчки бентежитися від хлюпаючих звуків, шумно дихати, як мій сусід по кріслу під час особливо жарких сцен, нервово хихикати, записувати на телефон. Або, якщо вже зовсім нудно від виду оголених брюнеток і блондинок, між ніг яких поперемінно виринає голова головного героя, покинути зал, — як це зробив Микита Міхалков під час російської прем’єри стрічки. До речі, у наших північних сусідів показ «Любов 3D» все-таки заборонили, зробивши нехитрий підрахунок: 70% фільмових сцен — чисте порно. Іноді вони викликають посмішку відрази («Як щодо транссексуал? Тобі сиськи, мені член»). Часом — піднесені і прискіпливо детальні, це практично макрозйомка. І не намагайтеся відмахнутися від білого струменя, крупним планом летить на вас в одній зі сцен (рука інстинктивно потягнулася за серветкою, щоб витерти окуляри) — реалістичність буде переслідувати вас до останнього кадру.

Але навіть не в цьому секрет заворожливої виразності зйомок. Поліфонія емоцій (яку автор цієї статті аж ніяк не очікувала навіть від самих високохудожніх кадрів злягання) неминуче захлесне глядача, як тільки він на рівні підсвідомості визнається самому собі: так, саме так говорить моє тіло, коли я люблю. А ще це пекуче відчуття заздрості з жагою спроектувати побачене на екрані в свої постільні будні. Тільки без наркотичних та інших стимуляторів, які Електра і Мерфі частенько використовують, щоб посилити і вичавити всю насолоду з себе до останньої краплі. Це, до речі, окрема тема — Гаспар Ное подає поганий приклад підліткам, які норовлять втілювати в життя «всі ці круті заморочки з екрану» (ви хіба сумніваєтеся, що тінейджери подивляться це кіно 21+ на своєму комп’ютері онлайн?). Марихуана, яка багаторазово продовжує оргазм, опіум, який дурманить розум, підбадьорливий кокс, психотропний напій, який занурює у світ інфернальних мультиків — герої непомітно втягуються і бажання урізноманітнити кайф від сексу стає не елементом пустощів, а самоціллю. Обидва усвідомлюють хворобливу зацикленість на задоволенні: «Я не завжди добре впливаю на тебе. А ти — на мене. Я не малюю, ти не знімаєш кіно» — дорікає бойфренда Електра.

Офіційний трейлер фільму Гаспара Ное «Любов 3D»

Але як тільки глядачеві стає тісно в замкнутому світі коханців які вже випробували все, режисер освіжає картинку мордобоєм, сценами ревнощів і зрад. В кінці ми дружно шкодуємо Мерфі, який обіймає у ванній сина-галюцинацію по імені Гаспар і швиденько тікаємо із залу, як тільки вмикають світло — ніяково дивитися навіть на друзів і вас накриває легке відчуття сорому, — ніби ви разом сотворили щось ганебне, а тепер потрібно без пояснень зникнути з життя один одного. Єдине, що хочеться після фільму — зателефонувати кращому зі своїх коханців і запросити на оргазм. Або спочатку — любов і обіцянку бути разом назавжди? «Назавжди — це занадто багато часу» — відповідає фільм вустами Мерфі, а Електра ставить жирну крапку в цій еротичній драмі: «Закоханість може виявитися ілюзією, але любов — ніколи».

Тільки факти

В Україні фільм «Любов 3D» отримав дозвіл від Державного агентства з питань кіно, і демонструватиметься з 15 жовтня на вечірніх показах з віковим обмеженням «21+».

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022