Як правильно вибрати та де купити причіп для легкового автомобіля?

Подивитись всі дописи у розділі: Транспорт. Розміщено: 15.10.2015 в 20:28.
Як правильно вибрати та де купити причіп для легкового автомобіля?

На виробництвах розробкою причепів для легкових транспортних засобів почали займатися ще на початку п’ятдесятих років. З тих часів минуло більше половини століття, але причепи залишаються найпопулярнішими пристосуваннями для автомобілів.

В основному їх купують при великому бажанні залишитися мобільним і не витрачати багато вільного часу на пошуки перевізника. Для багатьох водіїв покупка причепа є необхідною, оскільки доводиться регулярно перевозити габаритні вантажі, а дехто знайшов можливість трохи заробити на перевезенні і в даному випадку без причепа просто не обійтися.

Де купити причеп кожен вирішує орієнтуючись на свої переваги. Але у більшості випадків купити в спеціалізованих Інтернет-магазинах можна дешевше і, тим більше, там пропонується більший асортимент. Для прикладу, на сайті компанії «TENTEX» на сторінці http://tentex5.com/catalog/group/180213 пропонуються легкові причепи від виробника за прийнятними цінами.

Перед тим як купити причіп для свого автомобіля необхідно уточнити деякі деталі. У найпершу чергу треба врахувати умови, в яких експлуатується транспортний засіб, можливості вашого автомобіля (мається на увазі потужність його двигуна), інтенсивність його праці й інші важливі деталі. Як показує практика причіп легше експлуатувати, якщо колеса в ньому відповідають колесам легкового автомобіля, до якого він буде кріпитися.

У разі виникнення неполадки у вас буде можливість колесо причепа замінити запаскою від автомобіля. Що відноситься до коліс то важливо запам’ятати, що своєчасна заміна гуми є необхідністю, інакше на дорозі може виникнути аварійна ситуація.

Також свою увагу зверніть на якість підвіски в причепі, вибирати її необхідно в залежності від вантажів, які ви плануєте транспортувати. Та підвіска, яка обладнана ресорами найбільше підходить для важкого вантажу, оскільки є більш міцною і надійною.

А спеціальну гумово — джгутову підвіску краще використовувати для перевезення делікатного вантажу. Під час пересування вона істотно зменшує вібрацію на поганій дорозі і володіє хорошою амортизацією. Після покупки автомобільного причепа в обов’язковому порядку зареєструйте його у відповідних органах.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022