Серед представників яких професій краще шукати чоловіка

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 18.10.2015 в 19:22.
Серед представників яких професій краще шукати чоловіка

Раніше дівчата мріяли вийти заміж за моряка або дипломата, бо ці браві хлопці привозили з-за кордону джинси і модні всякі різні речі, про що вітчизняні «бутіки» ще і не марили

Моя мама, виходячи заміж за дитячого лікаря, раділа, що в поліклініки з дітьми ходити не треба буде.

Зараз дівчата думають, де з чоловіком жити, на яку зарплату на моря їздити. Зробиш ставку на поліцейського, наприклад, або чиновника — не вгадаєш. Бідний і чесний або хабарник-грішник? Можна поставити на бізнесмена, але з ним життя як на вулкані — то на Канарах, то на дієті.

Ой, тільки давайте відразу відкинемо ці ось засуджують зітхання! «Головне, щоб людина була хороша!», «Які ж баби все жадібні!» Хороша людина — це перше і обов’язкове, ніхто тут навіть не збирається виходити заміж за погану людину. А про жадібність — це ви теж даремно. Для жінки з часів печер і палиць-копалок природно вибирати батьком майбутніх дітей людину, здатну нагодувати і житло побудувати.

Від імені всіх незаміжніх дам, що шукають матеріально забезпечену любов, ми запитали поради у відомого рекрутера, керівника проекту «Антірабство» Олени Володимирської. Вона знає, з ким зараз потрібно пити на брудершафт, щоб через 5 — 7 років ходити в шубі і їздити на Мальдіви. І ось що сказала нам Олена:
— Стало модно виходити заміж за співробітників великих інтернет-компаній. Чому? Та тому що сьогодні він — програміст, а завтра накопичить досвіду і стане мільйонером.
Дівчата, що роблять ставку на IT-геніїв, розуміють, що програмісти здебільшого сором’язливі соціопати. У робочий час дивляться в комп, а у вільний … дивляться в комп. І слова у них свої, і сміються вони над незрозумілим. Але все-таки, кажуть, за ними майбутнє, тому в книжкових магазинах є посібника «Як жити з програмістом».

Ось ще п’ять професій, серед представників котрих, за порадою Олени Володимирській, варто шукати майбутнього чоловіка:

1. Інженери, фахівці з робототехніки

Роботи скоро замінять багато спеціальностей, а значить, той, хто зможе змайструвати, наприклад, касира або прибиральника, а потім його лагодити і обслуговувати, буде дуже рідкісним і високооплачуваним фахівцем.

2. Лікарі

Скрізь у світі лікарі — заможні люди (а в кіно — ще й гарні, і високі). У нас в країні лікарі поки добре отримують тільки в приватних клініках або якщо носяться по платним викликам. Але медицина змінюється, і люди більше уваги приділяють здоров’ю, ходять до перевіреного лікаря і готові за це платити. Ще варто звернути увагу на фармацевтів і дієтологів.

3. Біологи-генетики

Тільки сторонні дівчата бояться трьох букв — ГМО (генетично модифіковані організми). Це продукти, які вчені поліпшили за допомогою сучасних технологій. Без ГМО людство не прогодувати. Так що фахівці-науковці будуть добре заробляти.

4. Фахівці з інформаційної безпеки

В інтернеті — все життя. Приватне, платежі, робота, секрети. Не дивно, що в найближчі років 10 будуть в ціні люди, здатні забезпечити інформаційний захист.
До речі, для любительок пристрастей і ризиків відмінним чоловіком стане хакер. Адже люди, які здатні зламати систему захисту, теж дуже потрібні, і їм теж добре платять. Але тоді і самій в соцмережах треба поводитися обережніше: від таких мужів секретів не буває.

5. Енергетики нового типу

Майбутнє за альтернативними джерелами енергії. Виходьте заміж за тих, хто вміє обслуговувати сонячні батареї, електрокари, вітряки, біопаливо.

Історія про банкіра-трудоголика

Надя любила Іллю з самого університету. Вони разом вже мільйон років. Ілля наполегливо робив кар’єру, працював, працював, працював, і ось він — великий банкір. Він іде на роботу до 6 ранку, а повертається додому після «відбою». З грошима в сім’ї проблем немає. «Везе тобі, Надь, ти можеш шлятися по магазинах, скуповувати туфлі, машина у тебе така крута, живете у великому будинку…» — заздрять подружки. А Надька вже втомилася від покупок і пробок до будинку на дорогій машині. Їй би з чоловіком частіше зустрічатися…
— Якщо людина пропадає на роботі вдень і вночі, значить, вона або не хоче йти додому, або трудоголік, або у неї зараз такий період — він будує кар’єру. Трудоголік — це не професія, — говорить Олена Володимирська. — Якщо ваш чоловік такий, не намагайтеся його переробити і не ображайтеся! От за такого трудоголіка ви вийшли заміж. Він отримує задоволення від роботи, йому необхідно весь час працювати, і, можливо, він трошки заспокоїться років до 50 — 55, не раніше.

Гроші в шлюбі – афродизіаки

Кращим чоловіком буде чоловік щасливий. Адже якщо чоловік щасливий, він не буде вдома бурчати, дратуватися, не буде зраджувати. А щасливий чоловік може бути тільки в тому випадку, коли він професійно реалізований. Коли йому цікаво на роботі, коли вона приносить йому гроші, а він бачить райдужні перспективи. Чоловік більше, ніж жінка, прагне зробити кар’єру.
Для жінки кар’єра найчастіше закінчується там, де починаються діти і сімейне вогнище. Жінка легко кине кар’єру заради сім’ї. А чоловік — ні. Йому важливо бути затребуваним в професії. Так що захоплений фахівець — відмінний вибір для будь-якої нареченої.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015