Чи дійсно виноградне вино корисне

Подивитись всі дописи у розділі: Напої. Розміщено: 21.10.2015 в 13:34.
Чи дійсно виноградне вино корисне

Розглядаючи питання про користь вина зробленого самостійно з вирощеного на своїй дачній ділянці винограду варто сказати, що хіміки та біологи ділять всі хімічні речовини і суміші на дві великі групи — біотичні (ті речовини, з якими людина стикалася в процесі еволюції) і абіотичні (ті, з якими людина «познайомилася» під впливом науково-технічного прогресу). Відповідно, продукти біотичні не чинять шкідливого впливу на організм в тих концентраціях, які визначила людська природа. Абіотики можуть мати шкідливий вплив на людський організм навіть в надзвичайно малих концентраціях.

Алкоголь (етиловий спирт) — продукт біотичної природи, більше того, етиловий спирт синтезується в людському організмі в невеликих, але постійних кількостях. Цей продукт необхідний для життєдіяльності людського організму. Тому в даному випадку все визначає доза. Вино, особливо натуральне (називається столовим — вино, отримане шляхом повного або неповного зброджування виноградного сусла без введення етилового спирту і екстрактів пряно-ароматичної сировини) в невеликих кількостях має на організм благотворний вплив — нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує і стабілізує склад крові, виводить з організму шлакові речовини, зміцнює нервову і серцево-судинну систему, чинить комплексний заспокійливий і тонізуючий вплив на організм. Тому його вживання в помірних кількостях насправді дуже корисно. Так, у Франції в виноробних регіонах відзначається набагато нижчий рівень смертності від серцево-судинних захворювань, ніж в цілому по країні.

Лікарі стверджують, що найбільш корисним є червоне столове (натуральне) вино. Завдяки великому технологічному запасу екстрактивних речовин різної (в основному, фенольної) природи ці вина крім усього іншого виводять з організму солі важких металів і радіоактивні речовини, утворюючи з ними комплексні з’єднання і виводячи їх з тканин. Дана якість червоних столових вин давно використовується військовими відомствами країн, які володіють ядерними потенціалами. Так, в раціон харчування військових моряків, що несуть службу на підводних атомних ракетоносцях в обов’язковому порядку включається червоне вино. Дуже потужним впливом в цій області володіє Цимлянське — ігристе червоне вино, отримане за унікальною технологією яка не має аналогів у світі (технологія носить назву «старий козачий спосіб»), яке виробляється в Ростовській області.

Читайте також: Простий рецепт приготування домашнього вина

До речі, на пляшках написане не про заборону а «не рекомендується». Зокрема, не рекомендується вживати вино оператором машин і механізмів унаслідок збільшення часу реакції, що є наслідком розслаблення нервової системи. Дане попередження є обов’язковим, алкоголь і управління механізмом, що представляє собою джерело підвищеної небезпеки — несумісні. Суть же інших попереджень зводиться до того, щоб не перевищувати дозу, оскільки лише дуже небагато людей знають, коли «їм вистачить» і пора зупиниться. Більшість цього, на жаль, не знає.

Отже, варто лише не зловживати, а вживати заради здоров’я.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022