Порошенко закликав розслідувати причини зриву виборів в Маріуполі

Подивитись всі дописи у розділі: Топ-новини. Розміщено: 25.10.2015 в 15:59.
Порошенко закликав розслідувати причини зриву виборів в Маріуполі

Сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори. Проте, як відомо, вибори не відбулися у Маріуполі. Президент України Петро Порошенко охарактеризував дану ситуацію як неприйнятну.

Глава держави назвав зрив виборів в Маріуполі неприйнятним. Він нагадав, що з самого початку очікував проведення виборів в Маріуполі. Але не можна допустити проведення виборів, коли напередодні готувалися фальсифікації.

У зв’язку з цим Петро Порошенко розпорядився про розслідування причин, які зробили неможливим проведення виборів у місті. Він уточнив, що чекає результатів розслідування від правоохоронців, які мали бути озвучені публічно. Про це президент заявив в ході голосування на одній з виборчих дільниць.

Також лідер України закликав ЦВК і Верховну Раду негайно відреагувати на ситуацію, що склалася і зробити все для проведення виборів в Маріуполі в найближчому часі. Так, на думку глави держави, Верховній Раді варто ухвалити відповідні зміни до законодавства, які і дозволять провести нові вибори в Маріуполі до кінця поточного року.

Також Порошенко розповів, що чекає оцінки ситуації в Маріуполі від українських політичних сил.

Петро Порошенко також висловив надію на те, що місцеві вибори призведуть до повного перезавантаження влади. Глава держави також розповів, що до ранку в Донецькій і Луганській областях проголосували на місцевих виборах 11% населення. Петро Порошенко розповів, що отримав відповідні дані від місцевої влади. Так, він зазначив, що голова облдержадміністрації Павло Жебрівський заявив про більш 11% голосуючих на місцевих виборах в Луганській і Донецькій областях.

У той же час глава держави зізнався, що проголосував за перетворення столиці на справжнє європейське місто.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022