У СБУ пояснили арешт Корбана

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 31.10.2015 в 18:05.
У СБУ пояснили арешт Корбана

У спецоперації, яка розгорнулася на території Дніпропетровської області, зараз безпосередню участь беруть приблизно 500 співробітників правоохоронних органів. Керівники СБУ і ГПУ висловлюють впевненість у тому, що дії їх підлеглих абсолютно точно не пов’язані з якими-небудь політичними процесами, що відбуваються в даний момент в країні і в регіонах зокрема. Уповноважені посадові особи також поспішили аргументувати власне рішення про затримання голови політичної партії «УКРОП» Геннадія Корбана. Речник СБУ Олена Гітлянська, у свою чергу, висловлює впевненість у тому, що проведена операція спрямована виключно проти зловмисників, які злочинними діями викрали приблизно 40 мільйонів гривень, які насправді призначалися на задоволення основних потреб бійців антитерористичної операції. Саме тому ніякого зв’язку з політикою тут немає. Йдеться про цілком конкретні порушення чинного кримінального законодавства.

Тим часом один з основних кандидатів на посаду мера Дніпропетровська Борис Філатов продовжує повідомляти, що співробітники правоохоронних органів продовжують проводити обшуки у представників політичної партії «УКРОП». Що стосується Геннадія Корбана, то після затримання, співробітники Служби безпеки України відвезли його в невідомому напрямку. Народний депутат при цьому всьому навіть не повідомив справжні причини затримання свого політичного однодумця. Справедливості заради слід зазначити, що аналогічна інформація відсутня в офіційних повідомленнях СБУ. Журналістам і українській громадськості залишається сподіватися на те, що в самий найближчий час дана ситуація буде прояснена відповідальними спеціалістами або керівниками спецслужб.

Високопоставлені представники СБУ і ГПУ після підтвердження затримання Геннадія Корбана не повідомляли про те, які конкретно були висунуті на його адресу звинувачення. Деякі джерела повідомляють, що даний авторитетний політик цілком може виявитися одним з керівників та засновників злочинного угруповання, яке раніше займалася незаконним розкраданням грошових коштів з вищевказаного фонду. В будь-якому разі зовсім скоро відповідальні співробітники оберуть запобіжний захід для керівника партії «УКРОП». Слід розуміти, що дане рішення знаходиться в юрисдикції суду, а перед цим правоохоронцям потрібно аргументувати звинувачення. На офіційному рівні пан Корбан досі не є підозрюваним, адже спецслужби враховують його авторитет і статус в українській політиці. Представлену новину поспішив озвучити прокурор ГПУ Владислав Куценко. В цілях безпеки правоохоронці поки не будуть оприлюднювати інформацію про місце знаходження затриманого політика.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015