Навіщо затримали Корбана: версії людей Порошенка і Коломойського

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 31.10.2015 в 21:06.
Навіщо затримали Корбана: версії людей Порошенка і Коломойського

У Порошенка і Коломойського прокоментували затримання Корбана

У Дніпропетровську в суботу, 31 жовтня, затримали главу політради партії УКРОП Геннадія Корбана. Він входить до найближчого оточення бізнесмена Ігоря Коломойського. Слідчі дії проводять співробітники Генеральної прокуратури та Служби безпеки України. Корбан підозрюється в причетності до «керівництва організованою злочинною організацією», що викрала нібито близько 40 млн грн, призначених для бійців АТО. Соратники затриманого вважають це політичним переслідуванням, проте в Адміністрації президента вважають, що тут замішані і політика, і бізнес.

За словами близького до Ігоря Коломойського народного депутата Бориса Філатова (позафракційний), проведені обшуки в офісі «Фонду оборони України», який користується підтримкою групи Коломойського, а також приміщеннях УКРОПу в Києві. Пізніше Філатов заявив про обшук і в його приймальні, а також вдома у Корбана.

У ГПУ вивчають причетність Корбана до «керівництва організованою злочинною організацією». За словами речниці СБУ Олени Гітлянської, спільна спецоперація пов’язана, зокрема, з фактами використання коштів з фонду допомоги бійцям АТО. Як запевняє представник СБУ, встановлено, що було викрадено близько 40 млн грн, які пішли на придбання різних цінностей, наприклад, автомобілів.

У бесіді з кореспондентом Святослав Олійник, який входить в орбіту Коломойського, заявив, що затримання Геннадія Корбана не стало несподіванкою. «Корбану давно погрожували кримінальним переслідуванням. Але абсолютно ясно, що тут політичний мотив. Погрожуючи Корбану, діючий режим хотів домогтися від нього лояльності. Однак з цього нічого не вийшло. Риторика Корбана залишалася радикально опозиційною. Він не прислухався до погроз, шантажу, і влада реалізувала силовий сценарій», — сказав політик, який, як і Корбан, був заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, коли нею керував Коломойський.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022