Ляшко боїться репресій після затримання Корбана

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 01.11.2015 в 13:00.
Ляшко боїться репресій після затримання Корбана

Олег Ляшко прокоментував вчорашнє затримання Геннадія Корбана. Головний український радикал заявив про побоювання з приводу політичних репресій проти самого себе.

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко дав оцінку вчорашньому затриманню голови партії «УКРОП» Геннадія Корбана. Ляшко вважає, що представники його партії також можуть стати фігурантами кримінальних справ, порушених за політичними мотивами. Депутат називає арешт Корбана репресіями і припускає, що його соратники можуть опинитися в числі наступних об’єктів переслідування.
Своїми побоюваннями і підозрами поділився з українською громадськістю Ляшко в рамках інтерв’ю «ТСН». Депутат заявив, що президент погрожував йому арештом у випадку, якщо головний радикал не припинить виступати з різкою критикою на адресу глави держави. Відомості про те, що над політичними радикалами нависає загроза, за словами Ляшка, повідомили йому в ході приватного спілкування і співробітники спецслужб.

Політик заявив, що він зустрічався з одним із співробітників спецслужб. У ході спілкування Ляшко повідомили, що наступними затриманими можуть стати представники «Радикальної партії». Більше того, Ляшко підкреслив, що президент Порошенко особисто погрожував йому арештом у випадку, якщо депутат не припинить виступати з критикою прийнятих главою держави неоднозначних рішень.

Звертає увагу Ляшко на виборчий принцип, присутній в українському керівництві при визначенні злочинців, покарання яких пріоритетне. Політик наголошує, що регіоналів ніхто не затримує, вони «ходять спокійно». Замість цього у в’язницях сидить дуже багато патріотів.

Парламентарій підкреслив, що зараз в ув’язненні ще більше патріотів, ніж було за часів Януковича. У контексті арештів патріотично налаштованих українських активістів, на думку Ляшка, арешт Корбана є ще одним епізодом, продовженням політичних репресій, здійснюваних проти патріотів режимом Порошенко.

Депутат зазначив, що на минулих виборах він і Геннадій Корбан були політичними опонентами. Тим не менш, радикал впевнений, що затримання політика є політичним переслідуванням «на 1000 відсотків». Лідер партії заявив, що він категорично засуджує затримання з політичних мотивів, оскільки на місці Геннадія Корбана може виявитися будь-який інший представник українського політикуму.

Депутат упевнений, що зараз в Україні будується режим, аналогічний системі управління, створеної колись Віктором Януковичем. Лідер Радикальної партії вважає, що патріотичні сили України повинні на виклики, що надходять чітко реагувати. Ляшко підкреслює, що майбутнє залежить від теперішніх дій патріотів. Народний обранець закликає до об’єднання для спільної протидії «диктатурі Порошенка».

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015