Політичні репресії можуть призвести до катастрофи для країни – Соболєв

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 01.11.2015 в 13:04.
Політичні репресії можуть призвести до катастрофи для країни – Соболєв
Єгор Соболєв

Затримання лідера партії «УКРОП» прокоментував також Єгор Соболєв, народний обранець, представник партії «Самопоміч». Він звернув увагу на те, що ситуація в Україні зараз досить тривожна — зберігає актуальність економічної криза, держава стримує агресію однієї з найсильніших держав світу.

Нардеп припускає, що агресор тільки й чекає, коли український політикум, загрузнувши у внутрішніх конфліктах, послабить державу. У таких умовах, на думку депутата, початок реалізації практики політичних репресій є прямим шляхом держави до майбутньої катастрофи. Соболєв впевнений, що українська громадськість цілком може відреагувати на репресії протестом, наслідки якого для країни непередбачувані, але швидше за все, досить трагічні.

Парламентарій впевнений, що політично мотивованих репресій українська громадськість не потерпить, почне підніматися на протест. Після початку дестабілізації всередині держави Україна знову опиниться в неприємній ситуації, коли суспільство бореться з внутрішніми проблемами в умовах атаки з боку зовнішнього ворога.

У створенні потенційно небезпечної для держави ситуації Соболєв звинувачує президента Порошенко. Депутат стверджує, що він не може зрозуміти, чому глава держави веде Україну до ситуації, в числі можливих варіантів розвитку якої значиться втрата державності країною.

Представники партії «УКРОП» мають намір залучити до ситуації навколо лідера політичної сили увагу світової спільноти. Депутат Віталій Купрій заявив про те, що партія планує відправити відповідні запити в усі міжнародні органи, які володіють компетенцією з даного питання.

Парламентарій упевнений, що подібними політичними репресіями президент Порошенко намагається знищувати патріотів України, як явище. Більше того, за твердженням депутата, у цій діяльності теперішній президент вже перевершив свого попередника, оскільки кількість заарештованих патріотів на даний час обчислюється сотнями.

Народний обранець повідомив, що зараз він працює над тим, щоб відправити у всі компетентні органи міжнародного рівня заяви про політичне переслідування відносно членів партії «УКРОП». З іншого боку, за твердженням депутата, очевидно, що зараз настав час вживати більш рішучі дії.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015