Вболівальники ночували біля кас «Арени Львів», щоб купити квитки на плей-офф

Подивитись всі дописи у розділі: Футбол. Розміщено: 02.11.2015 в 15:13.
Вболівальники ночували біля кас «Арени Львів», щоб купити квитки на плей-офф

Черга за квитками займали з третьої години ночі. Але «тікетів» на матч Україна — Словенія все одно не вистачає на всіх бажаючих

Матч між збірними України та Словенії відбудеться 14 листопада. Квитки для продажу в інтернеті надійшли 28 жовтня, а 2 листопада «тікети» нарешті потрапили в каси «Арени Львів» — всього 7000 за ціною від 70 до 300 гривень.

Черга біля кас стадіону «Арена Львів» фанати почали займати ще напередодні вночі. Ближче до полудня понеділка народу було кілька тисяч. Поруч чергують кілька бригад патрульних поліцейських. І, мабуть, не дарма, адже чим ближче до каси — тим більш «гаряче».

Вболівальники час від часу проводять перекличку — вночі складали списки. Подекуди починається штовханина в стилі «ви тут не стояли». Щоб уникнути спекуляції, квитки продають тільки за паспортами і не більше чотирьох штук в руки.

— Я сюди приїхав в 3:00 ночі, кілька сотень людей вже стояло, а зараз, бачите, що робиться? Всім точно не вистачить, — каже львів’янин років сорока, якому вже пощастило купити два квитки. — З кумом піду на футбол.

— А мені якийсь мужик біля кас пропонував обмін: два квитки на завтрашній матч «Шахтар» — «Мальме», замість одного на збірну, — говорить ще один завзятий уболівальник. — Але я не погодився, матч між збірними ж набагато крутіше!

А деякі все-таки не витримують і йдуть:

— Та тут годин сім треба стояти, ну його в баню! — махнули рукою двоє хлопців.

Всім тим, хто стояв в кінці черги, квитків на матч між збірними навряд чи вистачило.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015