Як скандал з затриманням Корбана позначиться на Приватбанку?

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 02.11.2015 в 20:08.
Як скандал з затриманням Корбана позначиться на Приватбанку?

Відразу ж після того, як з’явилася новина про затримання Геннадія Корбана, більшість українців почали задаватися питанням, а як ця подія позначиться на бізнес-імперії групи «Приват»? Адже відомо, що Геннадій Корбан є давнім діловим партнером Ігоря Коломойського. У першу чергу громадян хвилює ситуація з Приватбанком. Але там кажуть, що не мають нічого спільного із затриманим.

— За 23 роки своєї роботи Приватбанк завжди залишався осторонь від політичних процесів і вже багато раз довів, що його менеджмент вміє і знає, як працювати в кризові для країни часи не тільки надійно, але й прибутково як для самого банку, так і його клієнтів і вкладників, — говорить прес-секретар Приватбанку Олег Серга. — Що ж стосується ситуації навколо партії «УКРОП», її лідери не є засновниками чи пов’язаними особами ні самого банку, ні підприємств, які пов’язані з так званою групою «Приват».

Правда, експерти не виключають, що деяка паніка серед населення таки може початися.

— Українці прочитали новину про арешт Корбана, і у когось може початися паніка, — говорить економіст Олександр Охріменко. — Хтось із вкладників спробує забрати свої кошти з банку. Паніка вкладників може призвести до відтоку депозитів і тиску на валютний ринок. У результаті НБУ потрібно буде терміново робити емісію гривні, щоб підтримати банк.

За його словами, для української банківської системи Приватбанк є більш важливим, ніж Ощадбанк.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015