Мосійчук заявив, що зізнання з нього вибили «жорстокими тортурами»

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 02.11.2015 в 20:33.
Мосійчук заявив, що зізнання з нього вибили «жорстокими тортурами»
Ігор Мосійчук

Народний депутат Ігор Мосійчук повідомив, що поширене сьогодні днем його визнання в отриманні хабара було вибито слідчими Служби безпеки України шляхом «найжорстокіших катувань». Про це йдеться у заяві, опублікованій на офіційній сторінці нардепа в соціальній мережі Facebook.

У заяві Ігоря Мосійчука говориться, що це визнання, зняте на відео, було вибито з нього 7 жовтня в слідчому ізоляторі СБУ. У той день він дуже погано почувався, у нього відкрилася внутрішня кровотеча, часом він втрачав свідомість, проте в медичній допомозі йому було відмовлено тюремниками. Зрештою слідчі спецслужби запропонували організувати медичну допомогу в обмін на зізнання, зокрема в тому, чого нібито нардеп не здійснював. Крім того, від нього вимагали компрометуючу інформацію на його колег по Радикальної партії — лідера Олега Ляшка та народного депутата Андрія Лозового, а також одного з керівників партії УКРОП Геннадія Корбана.

Нагадаємо, 7 вересня 2015 генеральний прокурор Віктор Шокін з трибуни українського парламенту попросив депутатів дати згоду на затримання та арешт їхнього колеги Ігоря Мосійчука. Для переконливості глава ГПУ продемонстрував народним обранцям відео, на якому Мосійчук домовляється з якоюсь особою про сприяння у вирішенні бізнес-питань за певну суму грошей. Верховна Рада України дала згоду на затримання та арешт Мосійчука. За це рішення проголосувала абсолютна більшість нардепів — 262 людини.

На наступний день Мосійчук рішенням суду був поміщений під варту до 15 листопада, апеляційний суд рішення Печерського суду Києва залишив у силі.
Ігорю Мосійчуку інкримінуються злочини відразу за кількома статтями Кримінального кодексу.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015