Студентка витратила кредит на освіту на нові груди

Подивитись всі дописи у розділі: Надзвичайні події. Розміщено: 03.11.2015 в 10:32.
Студентка витратила кредит на освіту на нові груди
Кетрін Бірн потратила кредит виданий на навчання на збільшення грудей

Поки більшість британських студентів витрачають отриманий у банку освітній кредит на навчання та оренду житла, любителька гламурного життя Кетрін Бірн вступила до ВНЗ заради того, щоб спустити всі гроші на ботокс і пластику грудей, пише англійське видання Metro.

Бірн з’являлася на заняттях на факультеті психології в університеті Східного Лондона рівно стільки, скільки потрібно було для оформлення позики на 21 000 доларів. Всі ці гроші пішли на установку двох великих грудних імплантів, підкачування ботоксом різних частин тіла і колагенові ін’єкції.

Особливе обурення преси викликав той факт, що після семи років після цієї афери дівчина не тільки не соромиться свого вчинку, але й відверто глумиться над тими, хто здобув освіту і тепер працює, щоб повернути банку кредит. «Люди, які йдуть в університет, як правило, не використовують отримані знання. Більшість з них не можуть отримати роботу за фахом і в кінцевому підсумку йдуть працювати в супермаркет. Я дуже рада, що вклала гроші в своє тіло, а не мозок, мої цицьки допомогли мені в житті більше будь-якого диплома», — цитують таблоїди висловлювання Кетрін Бірн.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022