5 популярних питань про секс, відповіді на які найчастіше шукають в Інтернеті

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 03.11.2015 в 10:42.
5 популярних питань про секс, відповіді на які найчастіше шукають в Інтернеті
5 популярних питань про секс

Інтернет приніс багато змін у наше життя, і серед них, звичайно, легкий доступ до інформації. Один з безперечних плюсів Інтернету є те, що незручні питання ми можемо не задавати, дивлячись співрозмовнику в очі і боячись відповіді а пошукати відповіді в мережі.

Інтернет-пошуковик Yahoo дізнався, що люди найчастіше шукають і недивно, що найпопулярнішим питання були пов’язані з сексом. Приводимо перші найбільш популярних питань, відповіді на які люди шукають в мережі.

1. Чи може жінка завагітніти під час менструації?

Це найпопулярніше питання про секс і шукали відповідь на нього більше 50000 раз на місяць, і відповідь на це питання — так.

2. Чи можна завагітніти ще до еякуляції?

Це друге найчастіше питання, і відповідь також — так. Статеві органи кожного відрізняється, а деякі виділяють невелику кількість сперми і еякуляту раніше еякуляції. Тільки одного сперматозоїду достатньо для запліднення яйцеклітини, тому, звичайно, якщо ви не плануєте завагітніти варто використовувати захист під час сексу.

3. Чи може передаватися через поцілунки герпес?

Інше питання, що часто вимагає відповіді, і відповідь на нього також — так. Лікарі підкреслюють, що герпес легко передається через дотики, поцілунки і статевий контакт — у тому числі вагінальний, анальний і оральний секс.

4. Чому я не можу отримати оргазм?

Це питання задавали пошуковику більш 2400 на місяць. Іноді це викликано травмою, особистою проблемою, але в основному через стрес і погане ставлення до здоров’я. Перед сексом фахівці рекомендують розслабитися і почати думати про щось позитивне. Допомагають і сексуальні фантазії.

5. Чому під час секс болить?

Лікарі кажуть, що секс не повинен приносити больові відчуття, і якщо це так, то серед причин можуть бути наступні: недосвідченість партнера, страх, напруженість і недовіра у відносинах з партнером. Якщо проблема психологічного характеру, то попросіть вашого партнера, щоб був м’яким і використовував мастило для зменшення тертя.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015