Регулярний секс робить чоловіка успішним

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 10.11.2015 в 13:02.
Регулярний секс робить чоловіка успішним

Регулярний секс позитивно впливає як на характер чоловіка, так і на його кар’єру, вважає більшість українських жінок. У той же час опитані жінки спростували стереотип про те, що після любовних утіх у сильної статі підвищується сонливість і апетит.

Міжнародна мережа провела соціологічне опитування серед жінок і з’ясувала їх думку про роль сексу в житті чоловіка. Виявилося, що більшість респонденток (90%) впевнені, що регулярні інтимні стосунки позитивно впливають на характер сильної статі — партнер стає врівноваженим і охочіше йде на компроміс. Також опитані заявили, що хороший секс надихає чоловіків на подвиги (93%) і додає впевненості в собі (70%).

А 62% жінок безпосередньо пов’язують кар’єрні успіхи чоловіки з його досягненнями в ліжку: чим більш активний партнер в спальні, тим краще у нього складається кар’єра. Крім того, інтимна близькість піднімає сильній статі настрій (62%), допомагає пережити стрес (72%) і справитися з втомою (58%).

При цьому жінки спростували декілька поширених стереотипів про те, що після сексу чоловікові хочеться спати, їсти або він починає краще думати. Так, зв’язок інтимної близькості і сну підтримали лише 25% жінок. Тільки 7% респонденток зазначили, що секс стимулює роботу мозку і ще менше (2%) погодилися з тим, що він підвищує апетит.

Деякі — 11% жінок, серед яких переважають жінки з великим сімейним стажем, вважають, чим більше сексу в житті чоловіка, тим частіше він про нього думає. Абсолютна більшість опитаних (98%) впевнені, що відсутність у чоловіка близьких стосунків негативно вплине на його життя.

Як зазначає секс-коуч Катерина Любимова, зараз турбота про якість інтимного життя набуває вид тренда, і ініціаторами цього процесу стають в основному жінки. «Взявши на себе функцію «постільного новатора», вони нерідко відзначають несподівані результати, причому не тільки в області особистих відносин, а й в інших сферах», — додає експерт.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015