Злата Огневич склала депутатський мандат

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 10.11.2015 в 13:19.
Злата Огневич склала депутатський мандат
Злата Огневич

Співачка і депутат від «Радикальної партії» заявила, що в країні йде протистояння олігархічних груп, і для розвитку культури нічого не робиться.

Вранці в понеділок, 10 листопада, Злата Огневич у Верховній Раді зробила гучну заяву про складання депутатського мандата. Вона вийшла до трибуни парламенту і виголосила промову:

— За останні рік замість реальної законотворчої діяльності створюються непопулярні лобістські проекти, ведеться політична війна однієї політичної сили з іншою. Відстоюються інтереси господарів. У таких умовах культура нікому не потрібна, тому що вона не принесе вам тих великих грошей. Я йшла не за депутатським мандатом, а як громадянин. Схаменіться! Я не бачу необхідності своєї присутності в політиці при таких умовах, коли до твоєї думки не дослухаються. З об’єктивних причин вирішила скласти з себе депутатські повноваження. Присвячу себе культурі, — заявила Огневич і залишила сесійну залу.

Спікер Володимир Гросман назвав вчинок Огневич гідним поваги. Йшла Огневич під оплески депутатів. Під час промови Огневич її колеги з Радикальної партії, у тому числі Олег Ляшко, стояли і слухали промову з серйозними обличчями. Також під час виступу чулися поодинокі крики схвалення.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015