RuTracker заблокований «довічно»

Подивитись всі дописи у розділі: Росія. Розміщено: 10.11.2015 в 13:46.
RuTracker заблокований «довічно»
Скріншот сайту rutracker.org

Московський міський суд на підставі позову видавництва «Ексмо» виніс рішення про довічне блокування сайту rutracker.org.

29 Жовтня поточного року Rutracker почав опитування, за даними якого користувачі сайту мають надати перевагу закриттю ресурсу або видаленню роздач з нього. Якщо блокування відбудеться, то представники ресурсу пообіцяли шукати шляхи його обходу.

Зокрема, «Ексмо» вимагало прибрати твори сучасних російських фантастів Юрія Нікітіна, Алекса Орлова, Василя Головачова та Олексія Калугіна, а в позові ТОВ «Юніверсал Мьюзік» фігурує виконавець Roma Kenga (Рома Кенга).

9 листопада поточного року з’явилася інформація про те, що рішення про довічне блокування rutracker.org було винесено через незаконне розміщення посилань на скачування книг Дар’ї Донцової та Олександра Громова, повідомляє РІА Новини.

Як уточнили в судовій інстанції, сайт буде заблокований в тому випадку, якщо відповідач не оскаржує рішення протягом 30 днів.

При цьому керівництво торент-трекера відмовилося самостійно оскаржити рішення Мосміськсуду, повідомляє РБК з посиланням на представника сайту.

За словами представників сайту, оскаржувати вердикт повинні самі російські користувачі, так як це зачіпає виключно їх інтереси, а бажаючим буде запропонована консультація у юристів та адвокатів.

Також було відзначено, що юридично і фізично сервіс знаходиться поза Росією. Розвиваюча портал компанія Dreamtorrent Corp, за даними сервісу Whois, зареєстрована на Багамських островах.

Адміністратори rutracker.org пообіцяли також, що створять окремий форум, на якому користувачі зможуть отримати консультації з налаштування ПО для обходу блокування.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022