Українські туроператори: путівки в Єгипет подешевшали в два рази

Подивитись всі дописи у розділі: Азія. Розміщено: 10.11.2015 в 20:05.
Українські туроператори: путівки в Єгипет подешевшали в два рази

Вартість турів в країну пірамід і фараонів впала на рекордні 100-200 доларів.

Вартість путівок до Єгипту впала на 100-200 доларів. Не дарма українці так чекали здешевлення цін на тури до пірамід. Українські туроператори розповіли, що за два тижні ціна на відпочинок до Єгипту стала нижче в 1,5 — 3 рази.

За словами директора мережі турагентств «Поїхали з нами» Олега Кулика, з’явилося багато турів за ціною до 300 доларів на тиждень за двох. Ще місяць такі ж путівки коштували 600-900 доларів. Однак вартість грудневих поїздок все ще тримається на колишньому рівні.

— Наприклад, зараз можна відправитися на відпочинок в чотиризірковий готель з вильотом 12 листопада за 290 доларів за двох, — цитує його слова видання Rivnist.in.ua.

Однак бажаючих відпочивати серед піску і постійно відчувати небезпеку теракту мало, підкреслив президент туристичної компанії «Гамалія» Ігор Голубаха. Також українці все менше їдуть за кордон через знецінення гривні.

За підрахунками Голубахи, цієї осені Шарм-ель-Шейх і Хургаду відвідає на третину менше мандрівників з України, ніж торік.

За словами директора Центру туристичної інформації Володимира Царука, туроператори зазнають збитків, тому чартерів стане менше на 15-20%.

До речі, експерти підрахували, що через відтік туристів Єгипет щодня втрачає по 4000000 доларів. При цьому всього скарбниця Каїра може не дорахуватися 56500000 доларів.

Влада країни всіляко спростовують теракт на борту російського аеробуса А321, через катастрофу якого в Єгипет перестали літати літаки, а іноземні мандрівники біжать на батьківщину. Каїр навіть відкрив для екскурсій давні поховання, але нічого не допомагає.

Тим часом у ЗМІ з’явилася інформація, що вибух на бору російського літака Єгипті організував глава терористичного угрупування «Вілаят Синай» Абу Усама аль-Масрі. Нібито, саме він проніс бомбу на борт А321 31 жовтня.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022