Чи стане доступною для простих українців вартість елітного житла

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 18.11.2015 в 14:10.
Чи стане доступною для простих українців вартість елітного житла

Елітне житло має безліч переваг, але насолодитись ними має можливість не кожна українська родина. Основна причина полягає у занадто високій вартості квартир в елітних новобудовах. Враховуючи кризу в країні загалом і на ринку нерухомості зокрема, можна сподіватись на деяке зниження цін на шикарні апартаменти в різних містах України. Проте чи буде це зниження настільки значним, щоб елітне житло стало доступним для простих українців?

Сьогоднішня ситуація на ринку

Існує думка, що для повного аналізу сьогоднішньої ситуації на українському ринку нерухомості і зокрема елітного житла потрібно бути спеціалістом в цій сфері. Проте за допомогою інтернету певні висновки можна зробити, навіть не маючи відповідної освіти чи знань. Дізнатись актуальну інформацію можна, наприклад, на сайті novostroyki.lun.ua – унікальному ресурсі, на якому зібрані всі оголошення по елітному житлу в Україні. Сайт пропонує зручну систему пошуку, що дозволяє швидко відібрати оголошення в потрібному місті і по певним критеріям.

На основі даних сайту стає зрозуміло, що попит на елітне житло в Україні дещо знизився. Це особливо помітно по наявності вільних квартир у нових житлових комплексах, в той час як раніше житло бронювалось нерідко ще до здачі будинку в експлуатацію. В зв’язку зі зниженням попиту зменшилась і вартість елітного житла. Ці тенденції актуальні для усіх міст України, включаючи навіть столицю, де ціни зазвичай найвищі.

Проте експерти наголошують, що вартість елітної квартири досі залишається недоступною для більшості простих українців. Причина цього полягає, перш за все, у великій собівартості такого житла. Для будівництва елітного житлового комплексу обираються, як правило, якісні матеріали, що мають високу ціну. Крім того, до процесу будівництва залучаються висококваліфіковані майстри, використовуються сучасні технології.

Деякі прогнози аналітиків

За словами експертів, вартість житла в Україні поступово продовжує знижуватись. В деяких містах цей процес дещо зупинився, проте основні тенденції на ринку нерухомості залишаються незмінними. Даючи прогнози на майбутнє, аналітики беруть до уваги, перш за все, розвиток ситуації в Україні. За умови стабілізації економіки і курсу валют варто очікувати незмінних цін на елітне житло і, можливо, навіть їх поступового росту. Це означає, що для простих українців шикарні апартаменти в більшості випадків і надалі залишатимуться недосяжною мрією.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022