Як вибрати охоронну сигналізацію для магазину

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 18.11.2015 в 18:49.
Як вибрати охоронну сигналізацію для магазину

Про те, якими бувають охоронні системи, що в них залишається незмінним з давніх часів, і що окрім куплених товарів можна прихопити з собою виходячи з магазину.

Усі охоронні сигналізації для магазинів (рос. охранные системы для магазинов) можна розділити на два основних типи: контрольовані і неконтрольовані. Останні популярні завдяки невисокій вартості і простоті установки. Коли хтось намагається проникнути у магазин, сигналізація спрацьовує досить голосно, щоб бути почутою вами, злодіями чи сусідами, які за умови наявності достатньої цивільної відповідальності викличуть поліцію. Також можлива відправка оповіщення домовласнику. Але на цьому «уміння» такої сигналізації закінчуються.

Контрольовані системи більш складні і за рахунок своєї складності більш дорогі, правда, результат того вартий. У разі виникнення небезпеки сигнал автоматично передається на пульт охоронного підприємства, і допомога відправляється до вас незалежно від того, вдома ви чи ні. Сигнал цей «доставляється» за допомогою одного з трьох видів зв’язку: по радіоканалу, стільниковому (найбільш поширений сьогодні) або старий добрий провідний, що представляє собою звичайну телефонну лінію.

За способом установки охоронні системи можуть бути дротяними і бездротовими.

Як виглядають провідні, всі ми пам’ятаємо зі шкільних часів, пам’ятайте, на кожне вікно кріпився провід з невеликою білою «головкою» — датчиком сигналізації? Бездротові зручніше тим, що, по-перше, їх легко встановлять навіть ті, хто з технікою сильно на «Ви», а по-друге, будівля не заплутується в проводах. Крім того, така мобільна система зручна у випадку, якщо ви орендуєте приміщення під магазин або збираєтеся в найближчому майбутньому переїжджати, так як з легкістю можете взяти охоронний пристрій з собою на нове місце.

Будь-яка система сигналізації складається з декількох основних частин. Перша — охоронні датчики, які чуйно реагують на будь-яку небезпеку. Найбільш поширені серед таких сповіщувачів — датчики розтину (ті самі, що зустрічалися в школах), об’ємні датчики і датчики руху.

Як вибрати охоронне агентство

У будь-якому місті є, як мінімум 2-3 компанії, які надають послуги охорони. Якщо ви вирішили замовити таку послугу, то насамперед, потрібно вибрати охоронне агентство.

Коли ви обираєте компанію, то зверніть увагу:

Наскільки близько від вашого магазину розташований найближчий екіпаж охорони
Чи передбачається матеріальна відповідальність
Вартість послуг (можуть істотно відрізнятися у різних компаній)

Звичайно, є й інші моменти, які бажано дізнатися при замовленні послуги з охорони — це і ліцензія, і кількість груп швидкого реагування, їх екіпірування, моделі встановлюваного обладнання і т.д.
Як ви зрозуміли, охорона це не дуже дешевий захід, але ж у любому випадку набагато дешевше витрачених нервів, часу і жалю, якщо грабіжник все ж побуває у вас в гостях.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022