Чернігівських інкасаторів «Приватбанку» застрелив їх колега

Подивитись всі дописи у розділі: Надзвичайні події. Розміщено: 19.11.2015 в 17:12.
Чернігівських інкасаторів «Приватбанку» застрелив їх колега

Ми вже писали про можливі версії вбивства інкасаторів «Приватбанку» у Чернігівській області, яке сталося 23 жовтня, тепер сталі відомі більш конкретні деталі цієї резонансної події.

У четвер, 19 листопада, поліція Чернігівської області скликає прес-конференцію, щоб оприлюднити результати розслідування загибелі трьох інкасаторів «Приватбанку», яких знайшли згорілими в машині, де перевозили велику суму грошей. У прес-службі поліції відмовляються що-небудь повідомляти до офіційного заходу. Однак місцевим журналістам вдалося дізнатися подробиці.

ДНК-експертиза підтвердила, що обгорілі останки належать інкасаторам — 46-річному Юрію Магдібору, 45-річному Володимиру Гончару і 43-річному Андрію Новикову. Всі троє з Чернігова.

За неофіційною інформацією, яку наводить Gazeta.ua, під час перевезення грошей з Києва в обласний центр, одному з інкасаторів зателефонував колега з банку і сказав, що його автомобіль зламався. Колеги погодилися підібрати знайомого в селі Прогрес, чим і підписали собі вирок.

Першим був убитий інкасатор, який сидів на задньому кріслі автомобіля, другим — той, хто був поруч з водієм. Водія вбивця змусив згорнути на путівець біля села Скорінець і теж застрелив.

Подільники вбивці нібито їхали за ним слідом. Перевантажили в свою машину гроші, облили інкасаторський мікроавтобус запальною сумішшю і підпалили. Тільки в цей час спрацювала тривожна кнопка. З банку подзвонили в міліцію і повідомили, де знаходиться зникла з екрана стеження машина.

Вбивця на наступний день вийшов на роботу в банк. На його руках помітили опіки, але він сказав, що отримав їх вдома. Його відразу не затримали, хотіли простежити. Але чоловік встиг втекти до Росії. Раніше він нібито працював прикордонником і міг скористатися старими зв’язками.

Здобиччю злочинців стали 10,5 млн. грн., $ 150 тис. і 30 тис. євро.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022