Оновлення Windows 10 до версії Threshold 2: особливості та нюанси

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 21.11.2015 в 15:49.
Оновлення Windows 10 до версії Threshold 2: особливості та нюанси

Всього кілька місяців минуло з моменту виходу фінальної версії Windows 10, а розробники з Microsoft вже представили свіже оновлення своєї операційної системи під кодовою назвою Threshold 2.

При створенні цього оновлення в компанії постаралися врахувати більшість побажань учасників програми Windows Insider, тому, якщо перед Вами стоїть питання, чи є сенс його встановлювати, відповідь одна — точно є.
У цій статті ми докладніше поговоримо про особливості оновлення Windows 10 під кодовою назвою Threshold 2, а також про те, що після його установки покращилося і що змінилося.

Меню «Пуск»

У оновленні Threshold 2основний упор зроблений на можливостях налаштування інтерфейсу «під себе». У меню «Пуск» розробники додали четвертий ряд плиток, завдяки чому тепер в одному ряду може бути або чотири середні плитки, або дві великі. Крім цього, в Microsoft оновили контекстні меню, і тепер їх дизайн більш гармонійно поєднується із загальним стилем операційної системи. Пам’ятаєте, як багато лаяли Windows 10 за різнобій контекстних меню? Їх почули.

У меню «Зміна розміру» тепер з’явилися спеціальні іконки, що дозволяють більш точно визначити, якого розміру буде жива плитка.

Планшетний режим

Дане нововведення стане в нагоді тим користувачам Windows 10, які часто активують планшетний режим. Після листопадового поновлення він обзавівся деякими можливостями з Windows 8.1, які з невідомої нам причини були вирізані у фінальній версії «десятки». Тепер додатки можна закріплювати на конкретній частині екрану, а також використовувати для управління додатками жести.

Контекстне меню

Після установки Windows 10 у багатьох користувачів з’являвся питання: «Чому в системі більше п’яти різновидів контекстних меню?». У Microsoft на це питання не відповіли, але в оновленні Threshold 2 зробили кілька значущих кроків, спрямованих на виправлення даної проблеми.

В оновленні контекстні меню переробили по всій операційній системі. Тепер в провіднику це нові світло-сірі меню, а на панелі завдань та інших аналогічних вікнах — темні меню, відповідні колірній схемі Windows 10.

Робочий стіл

Робочий стіл не зазнав будь-яких глобальних змін, крім того, що тепер колірна схема заголовка у файловому менеджері збігається з колірною схемою цього самого робочого столу. Дану функцію потрібно попередньо активувати в налаштуваннях системи: Параметри — Персоналізація — Кольори.

Тепер в Windows 10 немає розкиду в колірних схемах. Крім цього, були замінені деякі іконки / ярлики в «Панелі управління», «Диспетчері пристроїв», реєстрі і так далі.

Налаштування

Досить багато різних змін з’явилося в загальних налаштуваннях системи. Наприклад, у пункті «Багатозадачність» тепер можна активувати функцію, що дозволяє змінювати розміри вікон в режимі, коли перед вами відкрито відразу декілька вікон.

Крім цього, Windows 10 тепер дозволяє встановлювати програми на вторинні пристрої зберігання даних (карти microSD, USB-накопичувачі і так далі).

Не дивлячись на те, що це дріб’язкова зміна, у пункті «Про систему» колір логотипу Windows 10 змінюється в залежності від обраної колірної схеми.

У налаштуваннях персоналізації, у вкладці «Колір», з’явилося кілька нових повзунків, які дозволяють підлаштовувати під ваші уподобання колірні схеми вікон.

Якщо у Вас встановлена версія Windows 10 Pro, тепер на екрані блокування може бути Spotlight (функція, періодично змінювала фонові зображення).

Деякі зміни, що прийшли з оновленням Threshold 2, торкнулися і налаштувань конфіденційності. Наприклад, тепер Windows 10 може отримати доступ до журналу дзвінків на вашому смартфоні. Відзначимо, що як і багато інших, цю функцію потрібно попередньо активувати.

Ви також можете налаштувати список програм, які матимуть доступ до вашої поштової скриньки.

Ще одна фішка, що перекочувала на десктопи з мобільної версії Windows — функція «Find My Device». Працює все дуже просто: якщо ви активували цю функцію в налаштуваннях, Ви зможете знайти свій ноутбук якщо він буде втрачений або вкрадений.

Читайте також: Ставити чи не ставити антивірус на Windows 10

Відзначимо, що для успішної роботи даної функції потрібен обліковий запис Microsoft та зареєстрованого в ній пристрою під управлінням Windows 10. Знайти цю функцію можна по шляху: Параметри — Оновлення та безпека — Пошук пристрою.

Microsoft Edge

На жаль, з оновленням Threshold 2, в Micrsoft Edge не з`явилася підтримка розширень. Тим не менш, в браузері було зроблено багато інших класних змін. Крім більш стабільної роботи і виправлених багів в Microsoft Edge тепер є режим попереднього перегляду вкладок. Тепер, якщо користувач наведе курсор на яку-небудь вкладку, перед ним з’явиться маленька версія цієї сторінки.

В оновленому браузері також з’явилася можливість синхронізувати паролі, закладки та список читання між різними пристроями, якщо вони підключені до одного й того ж акаунту.

Крім цього, в Micrisift Edge з’явилося більше різних інструментів для розробників. Зовні браузер не змінився, проте завдяки нововведенням тепер ще більше людей буде використовувати його в якості основного на своєму пристрої.

Додатки

Оновлення Threshold 2 Windows 10 вплинуло і на фірмовий вбудований пакет програм, завдяки чому стандартні сервіси операційної системи стали ще краще, зручніше і більш функціональними.

Пошта і Календар. Тепер користувачі зможуть персоналізувати електронну поштову скриньку і календар, встановлюючи темну або світлу тему інтерфейсу, використовуючи акцентний колір для персоналізації Windows, а також навіть застосовуючи свій власний фон. Крім того, розробники додали підтримку нових типів календарів, включаючи релігійні, місячні і навіть календар знаків Зодіаку.

Фотографії. У додатку «Фотографії» з’явилася функція створення автоматичних альбомів з фотографій. Крім цього, користувачі тепер можуть вручну створювати фотоальбоми, синхронізувати їх на всіх своїх пристроях і використовувати GIF-анімації. Microsoft вважає, що з цим оновленням користувачам буде простіше ділитися своїми фотографіями з друзями та родиною.

Карти. У додаток «Карти» для Windows 10 були додані нові способи «обходу» будь-яких перешкод шляхом використання альтернативних маршрутів. Також тепер, коли Ви приїдете в місце призначення, Ваше авто не загубиться, тому що сервіс тепер відображає місця для паркування, економлячи тим самим Ваш час. Якщо Ви хочете поїхати додому, нова функція «Take Me Home» миттєво прокладе маршрут з будь-якої точки світу, де б Ви не знаходилися.

Xbox. Оновлення Threshold 2 Windows 10 торкнулося і соціально-ігрового сервісу Xbox. Тепер в Xbox для Windows 10 користувачі можуть брати участь в сесіях, значно швидше обмінюватися ігровим досвідом, а також ще простіше знаходити улюблені ігри та відгуки про них. Інтеграція з Xbox One стане ще функціональніша і розумніше завдяки Кортані, але це відбудеться тільки в 2016 році. Якщо Ви є власниками Xbox, не забудьте також оновити і свою консоль, адже разом з November Update вийшов New Xbox One Experience на базі Windows 10.

Музика Groove. Музичний сервіс Groove доступний на трьох найпопулярніших платформах — iOS, Android і Windows Phone. Таким чином Microsoft надає зручність роботи для прослуховування музики на будь-якому пристрої, який Ви використовуєте — будь то смартфон, планшет або ПК. Також ви можете насолодитися безкоштовним тимчасовим доступом до одного з найбільших музичних каталогів на планеті з Groove Music Pass.

Читайте також: Помилка C1900101-30017 на Windows 10

Крім усього перерахованого вище, з оновленням Threshold 2 в операційній системі Windows 10 також з’явилися три нових комунікативних додатки, які засновані на популярному сервісі Skype: Skype Відео, Повідомлення і Телефон. Завдяки цьому, тепер можливості Skype краще інтегровані в ОС. Наприклад, тепер ви можете швидко відповісти на виклик або відповісти на повідомлення Skype безпосередньо з Центру повідомлень при отриманні відповідного повідомлення.

Активація

Починаючи з Windows 10 November Update останню версію операційної системи для ПК і планшетів від Microsoft буде значно легше активувати, оскільки тепер це можна зробити за допомогою ключів від версій Windows 7 і Windows 8.1.

Нагадаємо, що раніше, щоб оновиться до Windows 10, користувачу необхідно було пройти процес оновлення на ПК з поточною дійсної ліцензії. Тепер же, якщо Ви не хочете оновлюватися через Центр оновлення, Ви можете просто ввести ліцензійний ключ від Windows 7 або Windows 8.1, щоб зробити чисту установку.

Висновок

Не дивлячись на те, що Microsoft в своєму оновленні Threshold 2 не додав в операційну систему великої кількості нових можливостей, Windows 10 включає в себе чимало різних доробок, які в цілому роблять цю операційну систему більш стабільною і досконалою.

З часом всі недоліки в операційній системі Windows 10 будуть остаточно усунені, і перший крок на шляху до цього зроблений. Оновлення Threshold 2 принесло доопрацьований інтерфейс, покращена взаємодія з безліччю функцій і додатків, а також додані деякі можливості, які не з’явились в новій версії Windows 10.

Можливо, в наступному оновленні, яке очікується в середині 2016 року, ми побачимо набагато більше змін і нововведень. А поки задовольняємося тим, що є.
Якщо Ви помітили ще якісь особливості, зміни або поліпшення в оновленні Windows 10 з оновленням Threshold 2, поділіться з нами в коментарях.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022