Варіантів житла на ринку добової оренди у Києві стало більше

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 30.11.2015 в 13:36.
Варіантів житла на ринку добової оренди у Києві стало більше

Після льотного застою ринок подобової оренди в столиці поступово набирає обертів. Фахівці пов’язують цей факт з традиційним осіннім пожвавленням в сфері бізнесу. Аналітики ринку нерухомості з року в рік відзначають не тільки осіннє підвищення цін на ринку подобової оренди квартир, але і збільшення конкуренції. Нинішня осінь не стала винятком.
За оцінками фахівців порталу нерухомості Vlasne.ua, сьогодні в Києві можна знайти житло для поселення на кілька діб за різною ціною — від бюджетних 200 грн. за кімнату до 8000 грн. на добу за шикарні апартаменти. При цьому, як стверджують фахівці, на кожен об’єкт знаходиться свій клієнт. І це при тому, що в умовах конкуренції, що збільшилася на ринку подобової оренди зросла кількість житлоплощі для постояльців. Хоча на відміну від минулих років, вартість піднялася не суттєво, а орендного житла стало більше, в цьому можна переконатись, перейшовши на сторінку порталу добової оренди житла у столиці — аренда квартир в Киеве посуточно на Vlasne.ua.

Як вибрати оптимальний варіант оренди

У Києві є безліч готелів. Але, на жаль, більш-менш прийнятні варіанти істотно б’ють по кишені. Економ-варіанти підходять, в основному, великим компаніям або молоді. Погодьтеся, ночувати, як у лікарняній палаті, з 6-12 чужими людьми — сумнівне задоволення.

Оптимальний варіант, якщо ви приїжджаєте на кілька днів — зняти квартиру подобово.

Пройшли ті часи, коли основний пошук житла відбувався за допомогою друкованих рекламних видань і «крикунів» на вокзалі, що пропонують зняти кімнату або квартиру. Зараз лаври першості в цьому питанні взяв на себе інтернет. І при правильному підході до справи, можна досить швидко і самостійно вирішити квартирну проблему. Перш за все, серед безлічі сайтів і приватних сторінок, варто звернути увагу на найбільш популярні і відвідувані. На серйозних інтернет-майданчиках, як правило, достатньо заповнити певну форму, щоб отримати результат. В якості гідного прикладу можна навести вже згаданий вище портал, де дуже активно і інформативно представлені квартири подобово. Київ особливо завжди був багатий на таке житло. А сьогодні варіантів стало ще більше. Фахівці пояснюють це в тому числі і кризою, в період якої багато хто намагається знайти додатковий заробіток. Але саме це різноманіття почасти насторожує клієнта, який побоюється, що його обдурять. Це може бути поселення не в ту квартиру, яку він бачив в рекламі, неблагонадійність господаря житла, підселення інших постояльців і т.д.

На що звертати увагу

Для того, щоб поселення на кілька діб у найманому житлі принесло позитивні емоції, необхідно дотримуватися деяких правил при його пошуку. Варто звернути увагу на те, наскільки докладно описаний об’єкт на рекламованої площі, подивитися його місцерозташування на карті (як правило, цей елемент повинен бути присутнім на сайті, що пропонує оренду чи продаж нерухомості), визначити візуально по фото наскільки відповідає зазначена ціна опису. І звичайно ж, перед тим, як їхати на місце, треба подзвонити власникові нерухомості (його контакти повинні бути присутніми в рекламному оголошенні), щоб обговорити з ним форму оплати і час вселення в квартиру. Дотримання нехитрих і простих правил допомагає уникнути неприємностей.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022