Унітаз з функцією біде. Як вибрати?

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 30.11.2015 в 18:00.
Унітаз з функцією біде. Як вибрати?
Унітаз з функцією біде

Біде — дуже зручне гігієнічне пристосування. Але також це необхідність додаткового місця в туалеті, витрати і деякі особливості при використанні. Скільки коштує, та які є варіанти можна подивитись на сторінці http://santehico.com.ua/santehnika/bide/ магазину сантехніки «Сантехніко».

Сьогодні виробники сантехніки можуть запропонувати масу цікавих товарів. Багато з них були спроектовані спеціально для невеликих кімнат, в яких важлива економія простору.

Одним з таких виробів є унітаз з функцією біде. Це вкрай зручно, а також значно спрощує проведення гігієнічних процедур, підвищує рівень комфорту, заощаджує час і місце.

Особливості унітазу з біде

За зовнішнім виглядом відмінності від звичайної конструкції незначні (в наявності тільки трохи подовжена чаша). Також бак для води повинен мати більший обсяг, оскільки тепер її витрата передбачає і біде. Дизайн можна вибрати будь який. Сьогодні їх багато, але найголовніше — відміну від класичного варіанта непомітно. Адже функція біде використовується тільки при натисканні кнопки. Тоді висувається прихована раніше трубка з системою подачі води. Таким чином туалет не буде захаращений додатковим обладнанням, крім невеликого пульта управління.

Існують різні функції, які відрізняють моделі цього пристосування один від одного:

  • можливість регулювання температури (в деяких моделях вона виставляється як постійна, а в деяких може змінюватися за допомогою пульта);
  • регулювання сили подачі води;
  • функція сушки (подача повітря після водних процедур, яка дозволяє зовсім виключити використання паперу або рушників);
  • дезінфекція;
  • підсвічування.

Як вибрати унітаз з біде?

Для того щоб підібрати підходящу модель унітазу з функцією біде, потрібно відштовхуватися від основних критеріїв. Головним з них буде розмір. Пристосування має відповідати габаритам санвузла. Також важливий момент: такі конструкції можуть бути підвісними, вбудованими, стояти на підлозі.

Обов’язково поцікавтеся системою нагріву води. Деякі дешеві варіанти її не передбачають. Користуватися холодною водою при цих процедурах вкрай неприємно, а взимку навіть шкідливо для здоров’я. При виборі системи нагріву слід звертати увагу на енергоспоживання.

Важливо з’ясувати, яким чином відбувається підвищення температури і які витрати це несе за собою. Це може бути підключення до загальної системи водонагріву, термічний елемент або з’єднання з електромережею.

Вибір залежить від особливостей будинку і його комунікацій.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022