Для чого потрібен генератор з автозапуском

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 21.12.2015 в 12:03.
Для чого потрібен генератор з автозапуском

В умовах сучасного політичного пасьянсу в Україні нерідко виникають серйозні проблеми з електропостачанням. Для виробничих цілей зазвичай необхідний постійний доступ до електроенергії щоб уникнути небажаних перерв у роботі — зокрема, через простій промислових агрегатів, що працюють на електриці. Вдома і на дачі перебої з електропостачанням теж можуть вилитися в значні витрати для сімейного бюджету. Саме тому багато хто воліє купувати генератори для дому і не турбуватися про неполадки на муніципальних станціях. Дійсно, в абсолютній більшості випадків краще одного разу витратити гроші на необхідну річ, ніж втратити в кілька разів більше і страждати при цьому від регулярного відключення електрики.

Електрика може пропасти через несправність в мережі, планові перевірки, ремонтні роботи, нестачу палива на ТЕЦ, яке завозиться з непідконтрольних Україні територій ЛНР та ДНР. Іноді ЛЕП знеструмлюється на пару годин або добу. Якщо власник заміського будинку заздалегідь вирішить купити генератор з автозапуском, це позбавить його від багатьох неприємних моментів у майбутньому.

У такий генератор вбудована автоматика, яка стежить за станом мережі. Коли пропадає електрика, контролер запускає двигун. Як тільки пристрій вийде на задану потужність — блок автоматичного вводу перемикає живлення з центральної мережі на міні-електростанцію. При поновленні електрики в головній мережі генератор автоматично відключається.

Середній час включення генератора з АВР становить 5-10 секунд. Щоб він вийшов на повну потужність буде потрібно від 30 секунд до декількох хвилин. Випускаються пристрої з різним запасом потужності, так що легко підібрати генератор з автозапуском для використання в побуті або для промислового устаткування.

Різновиди та особливості генераторів з автозапуском

Інтернет-магазин In-green пропонує декілька видів джерел резервного живлення в залежності від використовуваного палива. Бензиновий генератор — це недорогий і компактний тип пристрою. У нього невеликий запас потужності, через що рекомендується використовувати апарат для побутових потреб, а також в гаражних майстерень, складських приміщеннях.

Дизельний генератор коштує дорожче, але запасу потужності у нього більше, тому він краще підходить для складної промислової техніки і повноцінного живлення заміського будинку.

Газовий генератор працює без дозаправки, якщо підведена газова магістраль. При залученні систем автоматики перебоїв з електрикою ви навіть не помітите.

Переваги генераторів з автозапуском:

  • Завдяки автоматиці вони забезпечують безперервну подачу живлення довгий час.
  • Не вимагають попереднього прогріву двигуна, якщо температура повітря вище + 5 ° С.
  • Робочі параметри контролюються автоматично, підвищена безпека.
  • Немає необхідності в ручному перемиканні рубильників.

Недоліки:

  • Через тривалий час запуску може відключитися деяка апаратура і буде потрібно участь людини для повторного включення (наприклад, котел опалення).
  • Час роботи обмежений об’ємом паливного бака.
  • Високий рівень шуму при роботі.

Ціна генераторів з автозапуском в інтернет-магазині починається від 14160 гривень. Вартість залежить від потужності агрегату і типу використовуваного палива. Консультанти магазину допоможуть вибрати модель, яка найкраще виконає поставлену задачу.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022