Переваги навчання української молоді в Польщі

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 04.01.2016 в 7:32.
Переваги навчання української молоді в Польщі

Як правило, після закінчення школи, перед кожною молодою людиною стоїть нелегкий вибір, куди ж йти далі навчатися та як будувати свою кар’єру. І ставиться до цього вибору дійсно необхідно досить серйозно. Адже від цього вибору залежатиме подальше життя людини. Не дарма ж кажуть, що коли учень закінчує школу, він йде у доросле життя, а воно суворе та не пробачає помилок, отож так важливо не помилитись у виборі навчального закладу та майбутньої спеціальності.

Умови сьогодення дозволяють тим, хто хоче чогось досягти у своєму житті, повною мірою реалізовувати свої амбіції. Звичайно ж за умови, що ми самі прикладаємо до цього максимум зусиль. Наприклад, ви мрієте про роботу в престижній компанії міжнародного рівня. Ви малюєте собі райдужні картинки безтурботного життя, відпочинок в теплих країнах двічі на рік. І тепер питання: а що ви для цього робите вже сьогодні? Тому що мрії без конкретних дій ніщо.

Кожна ціль та бажання має бути підкріплена планом та конкретними діями. Ви не просто бачите картинку бажаного, але і ретельно продумуєте всі кроки на шляху до цього. Отже, припустимо ви вирішили отримати гарну європейську освіту. Більшість українців плануючи отримати європейську освіту, зупиняються на навчанні в Польщі, адже тут відносно дешево, та й не далеко. А скориставшись послугами Центру польської освіти UP-Study http://up-study.net/ ви збільшите шанс поступити до одного з польських навчальних закладів.

Чому саме Польща? А може бути простіше залишитися вдома, і навчатися в межах України? У першу чергу звичайно ж це ваш вибір. Однак не варто забувати і про переваги навчання за кордоном. Це європейська освіта за цінами, зазвичай, нижчими ніж у київських вузах. Це широкі можливості як для навчання, так і для відпочинку. Це високий рівень знань, паралельне вивчення кількох іноземних мов і багато іншого. Крім того, українські студенти також можуть отримувати стипендію, враховуючи рівень своїх знань.

На вищезгаданому сайті ви можете ознайомитися з усіма нюансами, які стосуються вступу до польського ВНЗ та навчання. Центр польської освіти UP-Study пропонує всім бажаючим приєднається до системи, яка діє вже більше дев’яти років. Що потрібно зробити в першу чергу? Для початку звичайно ж вам необхідно зважити всі «за» і «проти», щоб визначитися з подальшими діями. По-друге, заповнить анкету студента на сайті. Після цього з вами зв’яжуться для подальших вказівок. У багатьох містах України є офіси центру, в яких фахівці зможуть прийняти ваші документи для початку співпраці.

Відразу ж після подачі документів вам варто зареєструватися та сплатити 9990 гривень. Ця програма передбачає умови по пакету «все включено». Що це означає? Сюди входять абсолютно всі витрати, які можуть піти на вступ до навчального закладу. Це і поселення в гуртожиток, курс польської мови, гарантія вступу в той ВНЗ, який ви обрали, відкриття візи, і багато іншого. Ви будете відчувати постійну підтримку з боку Центру та його фахівців. На сайті Центру для вас повний перелік польських ВНЗ. Тут ви зможете знайти варіант в будь-якому напрямку.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022