Автозапчастини для іномарок – відтепер не проблема

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 07.01.2016 в 9:34.
Автозапчастини для іномарок – відтепер не проблема

Купуючи імпортний автомобіль, кожна людина очікує отримати певний рівень якості і вже точно не розраховує на швидке відвідування сервісного центру. Нехай іномарки і вважаються набагато краще і надійніше вітчизняних автомобілів (обійдемо цей спір стороною), але й вони не вічні, і тим більше їх комплектуючі. Тому, на жаль, дуже часто доводиться власникам іномарок шукати автозапчастини для свої автомобілів. Під час пошуку постають цілком раціональні питання: де купити, і які вибрати?

Коли виникли подібні питання, в першу чергу необхідно подивитися гарантійний талон. Якщо оригінальна деталь ще на гарантії, то і проблем немає — сервісний центр виробника зобов’язаний замінити її на нову, або ж провести безкоштовний ремонт.

У випадку, коли гарантійний термін вже вийшов, є кілька варіантів того, де можна купити нову автозапчастину. Найбільш надійним варіантом є придбання їх у офіційного дилера. По-перше, такі комплектуючі проходять обов’язкову перевірку на якість, по-друге, якщо деталь виявиться все ж бракованою, вам її в більшості випадків обміняють. Але ціна на автозапчастини у офіційному сервісному центрі, зазвичай, надто висока.

Багато автолюбителів звикли купувати запчастини на авторинку, вірячи в те, що там і вибір хороший і ціни нижчі. Це всього лише стереотип. Якщо необхідна вам автозапчастина на ринку істотно дешевше, ніж у спеціалізованому магазині, то варто задуматися про її якість. Купуючи продукцію, яка не підтверджена ніякими сертифікатами, крім запевнень продавця на ринку, ви ризикуєте не тільки втратити гроші, а й ставите під загрозу своє життя. Не варто, мабуть, пояснювати наскільки важливо, що всі автозапчастини вашого авто відповідають за вашу безпеку.

І останній, найбільш поширений варіант, це покупка запчастин в спеціалізованих Інтернет-магазинах. Для прикладу, можна привести зручний у пошуку необхідних запчастин, магазин який спеціалізується На продажу запчастин для іномарок — japan-cars. Серед плюсів такого варіанту широкий асортимент, різноманітність цін, гарна якість і доступність (таких магазинів досить багато). Звичайно, і тут бувають нюанси, бувають магазини, якість продукції яких мало чим відрізняється від ринкової. Але в будь-якому магазині можна попросити показати сертифікати якості наданої продукції.

Оригінальні і неоригінальні автозапчастини для іномарок — що вибрати?

Перш за все, варто розібратися що таке «оригінальна» і «неоригінальна» деталь. Оригінальні деталі — це брендові автозапчастини, тобто на них є логотип виробника. Під неоригінальною деталлю часто розуміють контрафакт, неякісну підробку, але це не зовсім так.

Припустимо, візьмемо Мерседес, те, що це німецька модель зовсім не означає, що всі автозапчастини до нього роблять у Німеччині. Зараз дуже популярно поняття франшизи, коли заводи купують право розміщати логотип відомої фірми на своїй продукції. Так, наприклад, якийсь завод у Туреччині може робити автомобільні чохли під брендом Мерседеса. У такому випадку завод-партнер повинен підтвердити і довести, що якість його продукції відповідає стандартам, які вимагає Мерседес. Цей же самий завод може випускати аналогічну продукцію, але вже без відомо логотипу і продавати її за нижчою ціною. Ось так народжуються якісні неоригінальні автозапчастини.

Багато людей схильні купувати тільки оригінальну продукцію, вважаючи її найкращою, але в більшості випадків вони просто переплачують за гарний логотип на автозапчастинах і можна знайти абсолютно ідентичний за якістю аналог набагато дешевше.

Якщо у вас немає часу і бажання розбиратися і порівнювати якість різних автозапчастин, то вам підійде покупка оригінальних деталей у офіційного дилера, якість яких буде підтверджено брендом. Витративши трохи часу на порівняння, ви зможете підібрати собі більш економічний варіант. Ну, а любителі авантюризму автозапчастини для іномарок можуть вибирати на авторинку, орієнтуючись на власну інтуїцію.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015