Перспективність новобудов передмістя й переваги капіталовкладення в них

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 18.01.2016 в 15:25.
Перспективність новобудов передмістя й переваги капіталовкладення в них

Бориспіль – старовинне місто, розташоване у 40 кілометрах від Києва. Бориспіль часом називають «повітряними воротами» країни, адже саме тут знаходиться великий міжнародний аеропорт. Незважаючи на те, що Бориспіль не є найближчим містом-супутником столиці, житло тут користується не аби яким попитом у покупців. Якщо й ви хочете перебратись у передмістя, то радимо зібрати інформацію щодо ситуації на місцевому ринку нерухомості. Наприклад, на сторінках блогу «Де у Києві жити добре», ви знайдете незалежні правдиві обзори Ірини Романової щодо новобудов Борисполя та Київської області.

Що спонукає людей купувати житло в передмісті?

Одразу декілька факторів сприяють популярності первинного ринку нерухомості Борисполя. В першу чергу це вартість квартир у новобудовах, які коштують значно дешевше житла у інших містах-супутниках цього району й особливо у столиці.

Наступний фактор переваги життя у Борисполі, так це чудове транспортне сполучення з Києвом: між містечком та столицею прокладена магістраль М-03, на якій рідко бувають затори. По шосе з центру до Борисполя можна доїхати на авто за 15 хвилин. Якщо немає машини, то кожні 10 хвилин зі станцій метро «Лівобережна» та «Харківська» відправляються автобуси до Борисполя.

Інфраструктура міста розвинута: школи, садочки для малечі, ліцей, торгівельні центри й кінотеатр, аптеки й лікарні, магазини й кафе. Тобто, у Борисполі є все необхідне для комфортного життя.

Новобудови Борисполя

Новобудови у Борисполі – найоптимальніший варіант для людей, які мріють про власне житло та хочуть з розумом вкласти свої заощадження у нерухомість. Звичайно ж, краще купувати квартиру у будинку, який знаходиться на етапі будування, адже так житло коштуватиме значно дешевше.

Різноманіття первинного ринку нерухомості Борисполя вражає. На вибір покупців квартири з однією, двома, трьома й більшою кількістю кімнат. Кожна квартира відрізняється підвищеним рівнем комфорту та зручним плануванням, тобто ніяких прохідних кімнат, тощо. У новобудовах Борисполя продається житло економ та бізнес класу, які підійдуть для молодят та сімей з дітьми. Заможні ж покупці можуть придбати елітні дворівневі квартири з просторими кімнатами та високими стелями.

Слід зазначити, що у Борисполі щороку з’являється все більше забудовників, а тому й росте кількість нових будинків. Адже поки жило тут буде коштувати дешевше, ніж у Києві, завжди знайдеться немало охочих придбати квартиру у новобудові.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022